פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לאיזה גבר אין סיכוי איתה? טיטי איינאו פותחת את הלב

   עתיד ענק ציפה לטיטי איינאו בניו יורק. היא תכננה לכבוש את העיר בדרך לכיבוש העולם ואפשר בהחלט להאמין לבולדוזרית היפהפיה הזאת שזה גם היה מצליח לה. בסוף היא חזרה לארץ כדי לטפל באחיה החולה, אבל אין ספק שמילתה האחרונה עדיין לא נאמרה. מלכה, בראשי פרקים

   שמלה_אלכסנדר_מקווין_לאניגמה טיטי איינאו (יח"צ)
   טיטי איינאו (צילום: דביר כחלון)

   אבא (נפטר כשטיטי הייתה בת שנתיים)

   "אני לא חושבת עליו בכלל. אני יודעת שהוא היה איש צבא, שהוא היה מאוד כריזמטי ושיש לי הרבה תכונות שלו. גם את הגובה ירשתי ממנו. אני לא מתגעגעת אליו כי אי אפשר להתגעגע למישהו שאתה לא מכיר. גם לא היו לנו תמונות שלו בבית. לא היו שם כמעט תמונות, אתה יודע. עולם שלישי. יש לי רק תמונה אחת של עצמי בתור ילדה. אין יותר. רק אחת. היום אני מפצה על זה, כמובן. אני עושה הרבה תמונות, מצטלמת המון. אני אוספת חומרים כדי שיהיה לי לזקנה".

   אמא

   "יש תקופות שהיא יותר חסרה שלי ויש כאלה שפחות. לקח לי הרבה מאוד שנים לקבל את העובדה שהיא איננה, להשלים עם זה ולחיות עם זה. הייתי בת 9 כשזה קרה, בגיל 12 עלינו לארץ ועד גיל 18 הייתי בהכחשה. אין לי מושג ממה היא מתה. היא הייתה חולה, אבל בתי החולים שם לא מספיק טובים כדי להגיד לנו מה הייתה המחלה שלה. אני זוכרת שבדיוק הלכתי לזרוק זבל כששמעתי צעקות מכיוון הבית וידעתי בדיוק מה קרה. לא אשכח את היום הזה לעולם".

   מוש בן ארי

   "הוא סקסי בעיני. הוא נראה טוב. הוא רוק סטאר. הוא לא השאנטי באנטי שאתם מדמיינים שהוא. חוץ מזה, הייתי בת 22. עזוב אותך, זה מאוד ישן".

   מעיל_פקטורי_54 מכנסיים מאיה נגרי נעליים_offwhite טיטי איינאו (יח"צ)
   (צילום: דביר כחלון)

   ישראל אור

   "הוא בזוגיות עכשיו, לא? שמע, אני בנאדם מאוד זוגי ולקח לי זמן להתרגל לעובדה שאני יכולה להיות לבד. כשהייתי איתו היה לי קשה לעזוב ולהיות לבד. האהבה שלי אליו כבר לא הייתה אבל המחשבה של להיות מחוץ למערכת יחסים ולעזוב מישהו שכבר התחברתי אליו הייתה מפחידה, ולכן זה היה כל הזמן און אנד אוף כזה. עכשיו הוא ממש לא בחיים שלי. הוא רחוק משם. מאוד. ברור שאני הרבה יותר יפה ממנו, זו לא שאלה בכלל, אבל זה לא רלוונטי כי אני יכולה לצאת גם עם קוף".

   גבר שאין לו סיכוי איתי

   "אחד שהוא לא נקי. בגדים, שיער, שיניים. זה הכי חשוב לי בעולם".

   טופ וחצאית Jacquemus לפקטורי 54 מכנסיים קוס טיטי איינאו (יח"צ)
   (צילום: דביר כחלון)

   פמיניזם

   "אני מאוד פמיניסטית, אבל אני לא יורקת על גברים. אני לא מהפמיניסטיות המרושעות האלה שונאות גברים. אני בעד מי טו ואני לא חושבת שיש אישה שיותר מאמינה בנשיות שלה ממני - וזה הפמיניזם שלי - אבל באותה נשימה אני יכולה להגיד לך שאני לא אבטל את העניין הזה שגבר צריך לפתוח לי את הדלת, למשל, או לשלם עלי בדייטים. יש דברים שאני רוצה לשמר אותם אצל הגברים, כי זה מה שהכי מושך אותי אצלם".

   חסרונות כבת זוג

   "אני רכושנית. אני לא מרגישה מאוימת מאף בחורה ואני לא קנאית, אבל אני אוהבת שמה ששלי הוא שלי".

   דוגמנות

   "ראיתי מלא בנות שעושות את זה בדרך ההיא, הפחות מכובדת, וזה גרם לי לחשוב שהעולם הזה פאקד אפ. להיות דוגמנית זה הדבר הכי חוסר ביטחון שיש. זה מרחיק אותך מהחברים שלך, בבית ספר עושים עליך חרם, אין לך תעודת בגרות, אתה טס בעולם לבד, אתה די אבוד. לכן, צעירה שחולמת להיות סופר מודל - ואתה יודע, כל אחת חולמת להיות ג'יזל הבאה - הרבה פעמים תשכב עם צלם. ככה זה עובד. אני רואה את זה קורה לחברות הכי טובות שלי ואני לא שופטת אותן, כי מה אני יודעת? יכול להיות שאם לא הייתי מתחילה בטופ, גם אני הייתי הולכת למסלול הזה.".

   חליפות זארה סנדלים מאסימו דוטי טיטי איינאו (יח"צ)
   (צילום: דביר כחלון)

   פוליטיקה

   "כן, אני חושבת על פוליטיקה. בהחלט יש לי רצון כזה. אני אהיה חברת הכנסת הראשונה שתעשה קמפיין לכנסת בבגד ים. סתם, בצחוק. הדבר הראשון שהייתי עושה בתור חברת כנסת זה להעלות את הקצבה של הנכים ולדאוג לניצולי השואה. זה שאני אתיופית לא אומר שאני מחויבת דווקא לזה. יש דברים יותר חשובים".

   טהוניה

   "אנחנו בסט באדיז. סתם, האמת שלא יוצא לי לראות אותה בכלל אבל אנחנו חברות. היה בינינו איזה תאקל, אמרו לה דברים שכאילו אמרתי, ניסו לסכסך בינינו, קצת הצליחו, ואז צחי קומה השלים בינינו. עכשיו הכל טוב".

   עירום

   "יש סיכוי שאני אעשה קמפיין כזה. אין לי בעיה, כל עוד זה שווה את הכסף וזה יהיה משהו מכובד".

   חולצות גולף מאסימו דוטי מכנסיים פולו ראלף לורן טיטי איינאו (יח"צ)
   (צילום: דביר כחלון)

   איפור - ערן פל במוצרי דיור ע' איפור מור בר
   שיער - ליאור גרין לסולו במוצרי Label.M
   דוגמנים - אלן גודין ל?Brick Personal Management, דריי ומוחמד ל?Yuli Group
   ע' צילום - תומר לושפקו
   ע' סטיילינג - לישי ברילמן
   פאות ותוספות - שיער רבקה זהבי


   לאתר מגזינה

   לאתר עיצוב