פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הזוגיות עם שמעון והשם האמיתי שלה: מלי לוי מדברת על הכול

   מלי לוי (38) היא תופעה ייחודית באזורנו: היא גם שחקנית, גם מגישה, גם זמרת, גם דוגמנית, גם ציירת (כן, מה אתן יודעות), גם חכמה, גם יפה, גם חמודה, גם מצחיקה, גם סקסית וגם בת זוג מסורה ואשת משפחה. לא הייתה ברירה: היינו חייבות לזמן אותה לשיחת הבהרה. יצא להיט

   חזיה_ותחתונים_דולצ'ה_גבאנה_לאמור_עגילים_וטבעת_ה.שטרן_תיק_paco_rabanne_לפקטורי_54 מלי לוי (יח"צ , דניאל אלסטר)
   מלי לוי (צילום: דניאל אלסטר)

   היי מלי. אפשר לקרוא לך מלכה?

   "רק האנשים הכי קרובים אליי פונים אליי ככה למרות שבתכלס אין לי בעיה עם השם הזה, שהיה של סבתא שלי. כשהייתי צעירה שאלתי את אמא שלי למה קוראים לי 'מלכה' והיא אמרה לי 'כי את מלכה וכי תמיד תהיי מלכה'. לקחתי את זה כדבר מעצים. גם סבתא שלי הייתה באמת מלכה. אישה מאוד מיוחדת. כששמעון ואני התחתנו אמרנו שכשנהיה זקנים יהיה כתוב לנו על הדלת 'מלכה ושמעון'. זה נשמע טוב לבית של זקנים, לא?".

   את עושה המון דברים. באיזו משבצת את הכי מרגישה בבית?

   "המשבצת של השחקנית, כמובן. בזה התמקדתי בעשור האחרון ובזה גם אמשיך להתמקד. אגב, אני גם מציירת בנוסף לכל ואף אחד לא יודע. בעיקר לעצמי".

   מהו הזיכרון הראשון שלך מהילדות במבשרת ציון?

   "אני זוכרת שגרנו בבית שאבא שלי בנה. זו הייתה וילה גדולה ואני לא אשכח את החצר, שכל פעם הייתי מתגאה בה בפני החברות שלי. היא הייתה בגודל של מגרש כדורגל, הכל היה מכוסה בדשא מאוד מטופח ובאמצע המגרש היה לב מרוצף באבנים ירושלמיות יפות, שבו היה כתוב 'גדעון ולילי' - ההורים שלי. הם נתנו לי דוגמה של זוגיות למופת".

   מלי לוי (יח"צ , דניאל אלסטר)
   להמשיך ליצור בזוגיות (צילום: דניאל אלסטר)

   זרקי עצם: איך באמת שני סלבס מתפעלים זוגיות כל כך מוצלחת?

   "הרעיון הוא ליצור את הזוגיות כל פעם מחדש. לא לקחת אותה כמובן מאליו ולא להפסיק ליצור. הרבה פעמים, בגלל השגרה והחיים והילדים, זה משהו שאנחנו לוקחים אותו כמובן מאליו, ובלי יצירה הדדית זה בקלות יכול לדעוך. כמו שאתה יוצר קשר עם החברים שלך ואתה משקיע בהם ואתה שם בשבילם, כמו שאתה משקיע בעבודה ובילדים - צריך להשקיע בזוגיות. זה לאו דווקא רק מה שנוגע לזמן איכות לבד עם בן הזוג. זה ממש ליצור דברים ביחד. דברים שהם רק שלנו".

   איך את עם כדורגל?

   "ניסיתי קצת לשחק. הייתה פעם תחרות כזאת שהמטרה שבה הייתה לשים גול ואז לתרום את הפרס - והצלחתי. שמתי גול. טוב, זו לא חוכמה, שמעון אימן אותי לפני".

   מתי בכית בפעם האחרונה?

   "אני בוכה כל הזמן. תמיד. מסרטים, נועם, הבן שלי, אומר שאני בכיינית, כי אני תמיד בוכה בסרטים. אתמול, למשל, שמעון השמיע לי שיר שהוא כתב, ובכיתי. עזוב, אני בוכה תמיד".

   מלי לוי (יח"צ , דניאל אלסטר)
   עם המשפחה (צילום: דניאל אלסטר)

   סגנון ועורך אופנה - נדב אליהו
   איפור - נאור אפל
   ע' סגנון - סבינה יבריאנץ חיים
   שמלה, חלוק פרחים, חזיה ותחתונים - דולצ'ה גבאנה לאמור
   עגילים וטבעת - ה.שטרן
   תיק - rabanne paco לפקטורי 54

   לאתר מגזינה

   לאתר עיצוב