פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הרגע הכואב בתיכון והצלם שחטף: עדן פינס לא עושה חשבון

   הלוק של עדן פינס (21) נדיר והפתיל שלה קצר. היו כמה צלמים וסטייליסטיות בארץ ובחו"ל שהעזו לזרוק לעברה הערות שאינן במקום ומאז אבדו עקבותיהם. ה"קרמלה" של משה פרץ לא תמיד מתוקה כמו סוכריה, אבל כן תמיד קולית, פראית ויפהפייה. ראיון עם פיה שיש המון בפיה

   עדן פינס (יח"צ , אביב אברמוב)
   עדן פינס (צילום: אביב אברמוב)

   מזל תאומים

   "אנחנו שולטים ביקום, אבל הבעיה היא שרק חצי מאתנו שולט והחלק השני בכלל לא נמצא ביקום הזה".

   מוצא

   "אני חצי תימנייה וחצי טורקייה. מה, אני נראית לך אשכנזייה? קול, מהמם לי, אבל אני די שחומה. בקליפ של משה פרץ זה היה שיא הקיץ והייתי הכי שחורה שהייתי מימיי. כולם חושבים שאני אתיופית בגלל זה. כשכותבים בגוגל 'עדן פינס', הוא משלים לך את זה ב'אתיופית'. תכלס, מה אכפת לי? אתיופית עם נמשים זה מהמם. כל מה שאומרים עליי מחמיא לי".

   חרם

   "בחטיבה ובתיכון תמיד הרגשתי שהעיניים של הבנים כל הזמן עלי - ולבנות זה מאוד הציק. בשלב מסוים החברות שלי החליטו שהן עושות עלי עליהום. הן הושיבו אותי לשיחה, אמרו לי במה אני בסדר ובמה אני לא בסדר והסבירו לי שאני לא מזמינה אותן ליציאות עם הבנים. אמרתי להן 'אוקיי, תקשיבו: מי שלא טוב לה איתי שתקום ותלך. אני לא מכריחה אף אחת להיות חברה שלי'. קמו לי מול הפרצוף איזה שש בנות. רק שלוש נשארו. זה כאב".

   עדן פינס (יח"צ , אביב אברמוב)
   עדן פינס (צילום: אביב אברמוב)

   מכנסי שלייקעס (עדן שלנו, שתהיה בריאה, הגיעה עם זה לראיון)

   "אני בנאדם של 200 אחוז, לא של 100 אחוז. אני לא אתן חצי מעצמי. אני קיצונית. אני מודעת לזה. והיום אני עוד ביום רגוע".

   מניאקים

   "יש צלמים שמשחקים אותה חברים שלי ופתאום נותנים לי כאפה בתחת ואז אומרים, כאילו בצחוק, 'מה? זה לא אני!'. פעם אחד מהם הציע לי לצאת איתו ורמז לי שמאוד כדאי לי לעשות את זה. הוא אמר לי 'מה, את לא יודעת ככה מתקדמים?'. אמרתי לו 'ככה מתקדמים? אז תיקח את עצמך ותתקדם לי מהפרצוף'. הוא לא האמין שזה קורה לו. הוא היה אדום לגמרי. אוי ואבוי למי שינסה לנצל את המעמד שלו עלי. אני מפחידה".

   עדן פינס (יח"צ , אביב אברמוב)
   עדן פינס (צילום: אביב אברמוב)

   עירום מרומז

   "נכון, אני מצטלמת בפוזות סקסיות. מה הבעיה עם זה? אנחנו חיים בעידן מתקדם. אני אמורה להתבייש בזה? יש לי משפחה חרדית מצד אמא, הם יודעים על הקריירה שלי - ואפילו הם סבבה עם זה".

   החלום

   "ברגעים אלה אני מממשת אותו. אני די בשיא, לא?"

   סטיילינג - מאור אומזגין
   איפור - ערן פאל במוצרי "דיור"
   שיער - שרה השנטי

   לאתר מגזינה

   לאתר עיצוב