להיראות טבעי ויפה: החיוך המושלם שלכם מתחיל כאן

"עבורי, כל מטופל הוא עולם ומלואו, הזוכה לקבל את הטיפול שהותאם במיוחד עבורו", אומר ד"ר אמין בוחארי, מומחה מוביל בשיקום הפה והלסת. תפסנו אותו לשיחה על הקשר ההדוק בין אסתטיקה וטכנולוגיה מתקדמת

בשיתוף ד"ר אמין בוחארי, בשיתוף ד"ר אמין בוחארי
אמין בוחארי

זוהי אולי אחת המחוות היפות, הטבעיות והמהנות ביותר שבני האדם יכולים לשדר זה לזה - וגם לעצמם. החיוך. נכון, הוא גורם לנו להרגיש טוב, לחוש יפים ומושכים, אבל לחיוך יש השפעות מרחיקות לכת נוספות על איכות החיים של כולנו. הוא מרגיע, מסלק פחדים, מעורר חשיבה חיובית, יוצר תקשורת אינטימית ואפילו מחזק את המערכת החיסונית שלנו.

אך לא כולנו יכולים להתהדר בחיוך מושלם, כזה שמביא עמו שיניים צחורות, נקיות, סדורות היטב, ללא רווחים או כתמים. הסיבות: מחלות שיניים וחניכיים, חבלות או פציעות, חוסרים בשיניים ואף עיוותים של הלסת, שעלולים להביא רבים להפסיק לחייך. על כל מה שמשתמע מכך.

החדשות הטובות הן כי תחום שיקום הפה, ענף מתפתח ברפואת השיניים, הולך ומתקדם משנה לשנה, ומביא עמו כל העת חידושים, טכניקות ושיטות טיפול חדשניות. מאחורי צמד המילים "שיקום הפה" מסתתרת היכולת לשקם את המצב ולהחזירו לקדמותו באמצעות השיניים הטבעיות או על ידי שתלים המשמשים תמיכה ובניית עצם חסרה.

אמין בוחארי

התאמה אישית באמצעות הדמיית מחשב

אחד המומחים המובילים בתחום שיקום הפה והלסת הוא ד"ר אמין בוחארי, בוגר אוניברסיטת מונפלייה שבצרפת. הוא המשיך והמתמחה בשיקום הפה באוניברסיטת תל אביב וסיים בהצלחה השתלמויות מיוחדות בשתלים מאוניברסיטת פריז. כיום משמש ד"ר בוחארי מומחה לשיקום פנים ולסתות בבית החולים רמב"ם בחיפה ובעל מרפאה פרטית ביפו.

לדבריו, התחום המתקדם של שיקום הפה מאגד ידע נרחב הדרוש לטיפול בחסר בשיניים וברקמות רכות וקשות הסובבות את השיניים. "עבורי, כל מטופל הוא עולם ומלואו, וכל מקרה זוכה לקבל טיפול שהותאם במיוחד עבורו, תוך שקלול גורמים כגון הצרכים המיוחדים של כל מטופל ומטופל", הוא מספר. "ולכן, כאשר מטופל מגיע אלי למרפאה, אני בונה עבורו תוכנית ייעודית שכוללת הדמיה קדם טיפולית באמצעות המחשב. באופן זה, ניתן לדעת כבר בראשית התהליך מהם הצרכים הכירורגיים עבור אותו מטופל ומהם השלבים הדרושים במסגרת התהליך. הדמיה זו מאפשרת גם לדייק ולקבוע את אורך הטיפול כולו".

ד"ר בוחארי מסביר כי אחד היתרונות בתחום שיקום הפה והשתלות השיניים הוא העובדה שהטיפול מחייב שיקום זמני שבו "תחנות" שונות. באופן זה, ניתן לשנות את שיטת הטיפול תוך כדי תהליך, אם צצים אתגרים או קשיים בדרך, כגון דחיית שתלים. בהקשר זה, לניסיון העשיר של המטפל יש יתרון שלא יסולא בפז.

"כך, שום דבר עוד אינו בלתי הפיך, והשיקום הזמני הוא תחנת חובה בדרך אל השיקום הקבוע. יתרון נוסף הוא העובדה ששיקום זמני מסייע למטופל להסתגל לשינויים בצורה מיטבית".

כל הטיפולים תחת קורת גג אחת

על אסתטיקה וטכנולוגיה

ומה באשר לזמני החלמה והתמודדות עם כאב? "בתחום הכירורגיה וההשתלות, אני מבצע ניתוחים להשתלות שיניים בטכניקה חדשנית החוסכת מהמטופל תפרים ואף מקצרת את זמן ההחלמה ומפחיתה את הכאבים".

ד"ר בוחארי מוסיף ומספר כי הוא מבצע שחזורים אסתטיים בצבע השיניים הטבעיות. "לכל אדם ישנו צבע השיניים הטבעיות שלו, ולכן גם על שחזורי השיניים להיות מותאמים באופן אישי לכל מטופל. ומעבר לגוון המדויק, אני משפר את צורת השיניים תוך שימוש בחומרים החדשניים ביותר בענף".
לצד המכשור החדשני, כדאי לדעת כי במרפאתו שביפו, אותה פוקדים הן ילדים והן מבוגרים, פועל צוות מיומן המעניק למטופלים מגוון טיפולים משמרים ואסתטיים, הנערכים לצד שיקומי פה מורכבים.

כך, האסתטיקה של הפה מקבלת כאן משמעות נוספת, כאשר נחשפים למגוון הטיפולים האסתטיים: בין השאר, מדובר בהלבנת שיניים באמצעות שימוש בלייזר וחומרים ביולוגים המביאים תוצאות מרשימות באופן מידי. בנוסף, תמצאו כאן פתרונות אסתטיים ייחודיים כגון זריקות מילוי לפנים - מילוי שפתיים, טיפול בקו הלסת, מילוי קמטים ועוד.

ועבור מי שסובלים מהתרוצצויות מיותרות (ומי בעצם אוהב להתרוצץ?), כדאי לדעת כי במרפאה של ד"ר בוחארי מציעים, תחת קורת גג אחת, מגוון עשיר ומקצועי של טיפולי השיניים, שיקום והשתלות, אמצעי הדמיה (כולל צילומים פנורמיים) ועוד - והכל במחירים הוגנים. בנוסף, ד"ר בוחארי עובד מול כל חברות הביטוח וקופות החולים, כך שניתן לקבל החזרים כספיים במידת האפשר.


ד"ר בוחארי אמין
שדרות ירושלים 102, יפו
03-5180835
054-4270160

לעמוד של ד"ר בוחארי אמין

לאתר מגזינה

לאתר עיצוב

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully