פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   "דלת שהיא גם תמונה": המהפכה שמתקרבת לבית שלכם

   בשנים האחרונות מתחזקת בקרב אדריכלים ומעצבי פנים תפיסת עיצוב עכשווית, אשר מעניקה דגש תכנוני מוקפד לדלתות הכניסה ודלתות הפנים. בחברת "חקשוריאן" מספרים על המגמה

   חשקוריאן (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   לא נגלה לכם סוד אם נספר כי בשנים האחרונות מתחזקת מאוד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים רבים תפיסת עיצוב עכשווית שמעניקה דגש תכנוני מוקפד במיוחד לדלתות הכניסה ודלתות הפנים. למעשה, נראה כי הדלתות הופכות יותר ויותר ממענה מתבקש להפרדה פונקציונלית בין מתחמים למעיין "בד קנבס" עיצובי שמפיח חיים בחלל.

   חשקוריאן (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   קווים לדמותה של הדלת: בין פונקציונליות לאסתטיקה

   הכירו את מוריס חקשוריאן, נגר אומן שהקים לפני שנים נגריה שבה תכנן וייצר דלתות מעוצבות. בתוך זמן קצר, בנה לעצמו מוניטין משובחים, וגם לקוחות מרוצים, שרבים מהם חזרו אליו שוב ושוב. במרוצת השנים, הפך השם "חקשוריאן" לשם נרדף לדלתות פנים וחוץ איכותיות, מעוצבות לעילא ועשויות עץ מלא.

   מה היה סוד ההצלחה? "השטח המשמעותי שאותו תופסות הדלתות הביתיות, וכן הנוכחות הניכרת שלהן במרחב, טומנים בחובם אפשרויות מגוונות לביטוי אסתטי ודקורטיבי", מסבירים בחברה. באופן זה, התפקיד ה"מסורתי" של הדלת (יצירת גבול בין מעברים וחסימת המעבר בין פנים הבית למרחב הציבורי) - זוכה לקבל רובד נוסף בשמות תכלית מסוגננת במיוחד.

   "אנחנו לא מוכרים ללקוחות שלנו רק דלת, אלא דלת שהיא גם תמונה", מסכם בחיוך מוריס חקשוריאן, את כל התורה על רגל אחת.

   חשקוריאן (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   ההתאמה הכי אישית שיש

   אדריכלים ומעצבי פנים שמגיעים אל חדרי התצוגה של חברת "חקשוריאן" בתל אביב ובירושלים, מוזמנים לבחור מתוך מגוון אדיר של דגמי דלתות מעץ טבעי, כמו גם דלתות צבועות. הדגמים הרבים כוללים סגנונות רבים בקשת רחבה: מהסגנונות המסורתיים והרטרו ועד הסגנונות המודרניים למיניהם.

   מוריס חקשוריאן מוסיף כי "כחלק מרצונם של המתכננים לספק ללקוחותיהם את הפתרונות הטובים ביותר בתחום הדלתות המעוצבות, האדריכלים והמעצבים מעדיפים להשתמש בדלתות שלנו גם בזכות העיקרון של מפעל הנגרות שמקפיד לא להחזיק מלאי של דלתות, אלא לייצר באופן מיוחד עבור כל לקוח ולקוח את הדלתות בהתאם לבחירה הספציפית והאישית".

   התוצאה של בחירה זו מאפשרת למתכננים וללקוחותיהם לבחור באופן מיטבי, מדויק ובלעדי את דגם הדלת ואת גוון הצבע המדויק, מאחר שכל דלת ודלת תיוצר ותיצבע לפי בחירתו של הלקוח.

   חשקוריאן (יח"צ)
   (צילום: יח"צ)

   שני צדדים לדלת: הטכנולוגיה המתקדמת והנגרות המסורתית

   עם זאת, נראה כי סוד ההצלחה של מפעל הנגרות טמון ביכולת ליצור מינון מדויק המשלב שני עולמות, שממבט ראשון נראים מנוגדים זה לזה. מצד אחד, עולם הטכנולוגיה המתקדמת, המאפשר לתכנן את הדלת באופן מדויק ומוקפד, כמו גם לייצר את החלקים הטכניים בהתאמה מושלמת. מצד שני, ישנו עולם הנגרות האומנותית המסורתית, שזו שמספקת את המגע האישי, את ה"נשמה", שכה חסרה כיום במוצרים רבים.

   03-5464111
   www.hakshourian.co.il

   לאתר מגזינה

   לאתר עיצוב