פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מעוניינים לרכוש או למכור בית במושב? זה האיש שלכם

   זה עשרות שנים, נחשב מומחה הנדל"ן עוזי גיל לבר-סמכא מספר 1 בכל הקשור למושבים וליישובים הכפריים בישראל. שוחחנו עמו על נדל"ן, מושבים, ומה שביניהם - ואפילו שמענו ממנו אמירה שתשאיר אתכם מופתעים!

   עוזי גיל (יח"צ)
   בית במושב (צילום: יח"צ)

   "קניית נחלה בישראל, באזור המרכז, היא הרכישה הטובה בעולם", מפתיע ואומר עוזי גיל, הנחשב כבר-סמכא מספר 1 בכל הקשור לנדל"ן במושבים. "בניגוד לימי העבר, בעת עסקת המכר, מקבלים הקונים את כל זכויות הבנייה מהוונות, מתנתקים ל-196 שנים ממינהל מקרקעי ישראל על חלקת המגורים, וניתן לבנות שלושה בתים על 2.5 הדונמים הראשונים. ניתן אף לפצל חצי דונם, ולמכור בית אחד במכירה חיצונית. וכל זאת, ללא כל עלות נוספת כלפי המינהל!"

   "לסיכום, נכסים מעין אלו, עם אפשרויות וזכויות בערכים כלכליים כאלו, לא קיימים בשום מקום בעולם".

   "גם המוכרים וגם הקונים מרוצים"

   אין ספק כי אחרי קרוב לארבעים שנים בתחום, מבין עוזי גיל דבר או שניים בתחום הנדל"ן... למעשה, מדובר במומחה מספר אחת לנדל"ן במושבים, מומחיות שאותה הוא טיפח בשקדנות רבה במרוצת השנים.

   עוזי גיל, רב סרן בדימוס מחיל התותחנים, נחשב בר סמכא מס' 1 בקרב שמאים, אנשי עסקים, עיתונאים, עורכי דין העוסקים בתחום, וציבור רחב של מוכרים וקונים. כתוצאה מניסיונו הרחב בעסקאות במושבים, הוא אף משמש יועץ לעורכי דין רבים שאינם מצויים בתחום, וזאת לצורך סגירת עסקאות נדל"ן (נחלות ובתים) במושבים.

   נוסף על כך, הוא מוזמן לעתים קרובות לשמש כמגשר ומפשר בתוך משפחות במושבים, הזקוקות לייעוץ וגישור, כמו גם לחלוקת רכוש צודקת ונכונה בין בני המשפחה. "באישיותו הכובשת ובכישרונו הרב, מצליח עוזי גיל להביא את הצדדים למצב נדיר בתחום העסקאות בנדל"ן - גם המוכרים וגם הקונים מרוצים ומלאים בתודות ובתשבוחות על עבודתו המקצועית האמינה, ועל היחס החברי והאישי שהוא יוצר עמם", מספר עליו אחד מעמיתיו.


   כדאי לדעת כי עוזי משיב בכל שעות היום והערב לפניות ישירות בנייד שלו, כאשר המגע הישיר, החברי והמקצועי, מביאים ברוב הפניות לביצוע עסקאות טובות והוגנות לשני הצדדים.

   לדעת עוד: טלפון 052-2429526, www.uzigil.co.il

   לאתר מגזינה

   לאתר עיצוב