טרנד חם לכל עונה: וילון זכוכית פנורמי

הכירו את הדבר הבא בעיצוב הפנים והחוץ: וילונות זכוכית פנורמיים במרפסת, בפטיו, סביב הפרגולה או על הגג. זה מעולה לחורף הקר - וגם לקיץ הלוהט

וואלה! NEWS בשיתוף בלקוני ליין, בשיתוף בלקוני ליין
02/01/2019
בלקוני.
עד כמה אתם באמת נהנים במרפסת?

יש לכם מרפסת מרווחת, גג נהדר, פרגולה מעוצבת או פטיו אינטימי? בואו נודה על האמת: עד כמה אתם מנצלים אותם באמת, עד כמה אתם באמת נהנים לשבת בפנים ולהרגיש בחוץ?

כדאי לדעת כי בקרוב, הדברים עומדים להשתנות. הכירו את וילונות הזכוכית הפנורמיים של החברה הסקנדינבית Lumon, שיאפשרו לכם להתענג על ישיבה "בחוץ" מבלי לוותר על מיזוג האוויר הנעים שלכם. וזה לא משנה אם בחוץ מתחוללת סערה חורפית או שרב קיצי.

לשבת בחוץ ולהרגיש בפנים

וילונות זכוכית פנורמיים: נעים להכיר

וילונות הזכוכית הפנורמיים של Lumon משווקים באופן בלעדי בישראל ע"י "בלקוני ליין", מקבוצת ארוקום ישראל. מדובר ביחידות זכוכית מחוסמות (שעברו תהליך תרמי מתקדם להגברת חוזקן), נטולות מסגרת, שמוצעות בהתאמה אישית אל מסגרת החלל שבו הן מותקנות - פרגולה, מרפסת, גג ועוד. ניתן לפתוח אותם הצידה באופן חלקי או מלא, וכאשר וילונות אלו סגורים, הם מציעים מראה פנורמי נהדר, שמוסיף רבות לעיצוב הפנים של הבית כולו.

ובאשר לפתיחה: חלונות מסוג זה נעים על גבי מסילה, כאשר בסופה הם נפתחים בתשעים מעלות פנימה. לעובדה זו יש שני יתרונות בולטים: המרפסת זוכה בפתיחות טוטאלית, וכן במצב זה ניתן לנקות את הזכוכיות משני צדיה, באופן פשוט וקל.

בלקוני

הנוף הוא רק הבונוס: שפע של יתרונות

מנהל השיווק ב"בלקוני ליין" מסביר כי "וילון הזכוכית הפנורמי של חברת Lumon מאפשר ליהנות מהנוף ומכניסת אור טבעי אל פנים הבית בכל מזג אוויר". לדבריו, לצד היתרון של ההנאה מהנוף הניבט במלוא הדרו, כדאי לדעת כי וילון הזכוכית הפנורמי בולם חדירת אבק אל הבית, מונע בלאי ושחיקה מוגברת של המשטחים והפריטים השונים בבית, תורם לבידוד מקור ומחום, מצמצם את הרעש שמחוץ לבית ברמה של עד 50 אחוזים וכמובן - מביא לחסכון ניכר באנרגיה.

"ואין לשכוח כי תוספת מרהיבה זו גם תורמת לביטחון של מי שנמצאים במרפסת, מאחר שהיא משמשת כאמצעי מגן מפני נפילות ואף מקשה על פריצות לבית".

ייצור מתקדם ואחריות בינלאומית

כדאי לדעת כי וילונות הזכוכית הפנורמיים של חברת LUMON הם מהמתקדמים בעולם. מאחר שהזכוכיות עוברות תהליך של חיסום, הן בטוחות לשימוש גם בקומות הגבוהות של הבניין.
"כל מוצרי חברת לומון מיוצרים בקו ייצור אוטומטי לחלוטין, עם תהליכי בקרה קפדניים במיוחד", מוסיף מנהל השיווק. "וילונות אלו מיוצרים ממיטב חומרי הגלם, כאשר הזכוכיות עוברות תהליך חיסום, על-פי התקנים המחמירים ביותר הנהוגים בענף. נוסף על כך, בהתאם למדיניות החברה הבינלאומית, מוענקת אחריות למשך 5 שנים לחלונות ו-12 חודשים להרכבה - עובדה זאת ללא ספק מעידה הן על רמת המקצועיות והן על רמת האיכות של המוצר".

וילונות בהתאמה אישית

מדידות, תכנון והתקנה: ההתאמה הכי אישית

כאמור, וילונות הזכוכית הייחודיים מיוצרים במפעלי חברת לומון שבפינלנד בהתאמה אישית, ומשם נשלחים לארץ. כיצד הדבר מתבצע? במספר שלבים מובנים הנערכים בחלקם בישראל על ידי מומחי חברת "בלקוני ליין":

1. המדידות: בשלב הראשון של התהליך, הצוות המקצועי של "בלקוני ליין" עורך מדידות מדויקות ופרטניות של השטח בבית הלקוח. זאת תוך התאמה לאילוצים ולתנאים השונים בכל מרחב.

2. העדפת כיוון הפתיחה: כאמור, וילונות הזכוכית ניתנים לפתיחה לכיוון ימין או שמאל, וכן כלפי חוץ או פנים. כבר בשלב המדידות מחליטים הלקוחות, תוך התייעצות עם הצוות המקצועי של החברה, על כיוון הפתיחה הרצוי להם.

3. התכנון והייצור: בשלב זה, נתוני המדידה והכיוונים הנדרשים מוזנים אל מערכת המחשוב המתקדמת של חברת Lumon. מערכת זו משקללת את הנתונים ומחלקת את הווילון באופן המיטבי ביותר. לרוב הדבר נעשה בחלקים שרוחבם 50 עד 75 סנטימטרים. בתום תהליך האישור, מועברים הווילונות לשלב הייצור בחו"ל.

4. ההתקנה: וילונות הזכוכית שיוצרו נשלחים ארצה, ומגיעים לבית הלקוח עם צוות ההתקנה המיומן. אם מדובר בווילונות זכוכית המיועדים למרפסת, תבוצע ההתקנה על גבי מסילה עליונה בלבד. ואם מדובר בפרגולה (שבה נדרשים וילונות זכוכית כבדים יותר), תבוצע ההתקנה הן על גבי מסילה תחתונה והן על מסילה עליונה.

התוצאות יפתיעו אתכם מהרגע הראשון - וגם מדי יום ביומו כמובן: סגירה מרהיבה, אסתטית, חסכונית ובטוחה של החלל החיצוני בביתכם. זהו פתרון מושלם עבור כל מי שמעוניינים לנצל היטב את המרפסת, הפרגולה או הגג שלהם. ובינינו, מי לא ירצה לעשות זאת?

לדעת עוד: "בלקוני ליי"ן"
טלפונים:
03-5350290
0523649746
info@balconyline.co.il

לאתר מגזינה

לאתר עיצוב

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully