להביא את המספרה הביתה: המוצר שיעשה לך החלקת שיער בקלות

חברת ויטמינס השיקה לאחרונה את מוצר הדגל: החלקת קרטין לשימוש ביתי. במחיר של 150 שקל לשתי החלקות ועם בונוס של מסכה לשיקום השיער, זאת הדרך שלך להיראות זוהרת ויפה יותר

בשיתוף עיצובינה
06/03/2019
צילום ועריכה: עיצובינה

עולם מוצרי השיער המקצועיים לא נח לרגע, ורק לפני ימים ספורים גילינו כי חברת ויטמינס, השיקה מוצר ראשון מסוגו: החלקת קרטין לשימוש ביתי. המוצר החדש, שקיבל את אישור משרד הבריאות, אינו מכיל פורמלין או חומרים רעילים ומסרטנים. כדאי לדעת כי חברת ויטמינס, שעד לא מזמן ייצרה ומכרה מוצרי שיער מקצועיים רק למספרות, פונה כעת גם לצרכניות המעוניינות להביא את המספרה הביתה.

המחיר לצרכן עומד על 150 שקלים, והתכולה מספיקה לשני טיפולי החלקה. כפי שכולנו יודעות, החיסכון בכסף ברור: בעוד שהחלקה אחת במספרה עולה ללקוחה בין 800 ל-1,000 שקלים, הרי שהחלקה בעזרת הקיט של ויטמינס עולה 75 שקלים. משך הטיפול דומה למשך הטיפול במספרה.
בחברה ממליצים למשתמשות להיעזר בחברה קרובה, שגם תסייע להקפיד על הוראות השימוש. כאן גם מדגישים כי אין שום סיכון בשימוש - התכשיר אינו שורף את השיער או פוגע בו.

מוצרי סילק קרטין של ויטמינס(צילום: יח"צ)

"במשך ארבע שנים, מאז שהחל גל ההחלקות הפיראטיות, ראינו את הצרכן משלם בבריאותו ומכיסו ללא טיפת ודאות מה הוא שם בשיער", אומר חיים שיר, הבעלים של חברת ויטמינס, "אחרי ארבע שנים של עבודה מאוד קשה יש סילק קרטין לשימוש ביתי. בעבר היו החלקות מאוד מזיקות, שפגעו בשיער ונשים היו שורפות את השיער. השיטה שלנו עובדת על המבנה והאופי הכימי של השיער. אנחנו נכנסים לתוכו, מכניסים לו קרטין שממנו הוא בנוי, עושים לו פירוק והרכבה".

למוצר ריח נעים והוא נמכר בערכה המכילה גם מסכה לשיקום השיער. ההחלקה הביתית של ויטמינס מתאימה במיוחד לשיער שכבר עבר טיפולים כימיים כמו צבע והחלקות קודמות. התוצאה היא שיער חלק מאוד. עוד כדאי לדעת כי עמידות ההחלקה תלויה בסוג השיער ובקצב צמיחת השיער של כל לקוחה.

חברת ויטמינס פועלת מאז שנת 1943 כחברה המתמחה בתחום השיער בזירה המקצועית הבינלאומית. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת טווח רחב של מוצרים לטיפוח השיער, הקרקפת והעור. מוצרי החברה מתבססים על חומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר ומיוצרים באמצעות טכנולוגיות חדישות, המאפשרות לשמר את איכות החומרים ולייצר מוצרים שעוזרים לשקם את השיער ולהשיב לו מראה צעיר ובריא יותר.

המוצר מושק בימים אלה באמצעות רשת ניו פארם. באתר החברה ניתן לצפות בסרטון הדגמה המציג את אופן השימוש בערכה.

לאתר ויטמינס

לאתר מגזינה

  • שיער
  • החלקה
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully