"חושבים שאני מסודרת ל-20 דורות. זה לא נכון. אני קמה בבוקר לעבוד"

מעושרת, פאשניסטה, אשת עסקים, מעצבת תכשיטים, כוכבת רשת, זמרת - רגע, שכחנו משהו? ניקול ראידמן, מאורסת טרייה לאוליגרך מיכאל צ'רנוי, היא בעצם הכול. ראיון קוטור

בשיתוף מגזינה, בשיתוף מגזינה
11/03/2019
ניקול ראידמן שמלה שי טובול תכשיט קרן וולף. אלכס ליפקין,
"אנשים רוצים לראות גלאם, לראות חיים שהם פייק, להאמין שהחיים האלה קיימים, לתת לעצמם תקווה מסוימת שאפשר לשאוף ולהגיע לרמת חיים כזאת". ניקול ראידמן(צילום: אלכס ליפקין)

פנים רבות יש לניקול ראידמן, גם בלי תוספות השיער והריסים. היא חדה, קולחת, יורה משפטים בצרורות, שופעת ביטחון עצמי, צינית ומלאת הומור. את בן הזוג שלה, האוליגרך מיכאל צ'רנוי, מכנה בקריצה "פנסיונר" ומסננת בציניות: "אני עובדת למען פרנסת המשפחה הכללית. הוא כבר לא עובד, רק מבזבז את מה שעשה פעם". "העניין הוא שאצלך הגבול בין מתי זו אשליה ומתי זו מציאות הוא...", אני מעירה לה והיא קוטעת אותי ומשלימה, "מטושטש מאוד. חשוב לי לטשטש אותו, כי כמה שפחות יחטטו לי בחיי האמתיים, ככה יותר טוב".

מהו הסטריאוטיפ הכי שגוי שיש לאנשים לגביך?

"אני חושבת שבגלל 'מעושרות', שאני די מצטערת שהצטלמתי אליה, חושבים שהחיים שלי ורודים, נובורישים, ושכל מה שמעניין אותי זה התעסקות בעצמי ובכסף. בואי נפריד בין סטיגמה טלוויזיונית ערוכה לחיים האמתיים שלי כאדם, כאימא, כאישה וכאשת עסקים. מי שנחשף אליי בהמשך יודע שזו לא האמת. אנשים למדו להבדיל בין המשחק שלי כלפי התקשורת לניקול ראידמן האמתית".

וניקול ראדימן האמיתית שונה מזו שאת מציגה ברשתות החברתיות?

"רשתות חברתיות הן המשך לשואו-אוף, לניקור העיניים. אין מה לעשות: את לא תיכנסי לאינסטגרם של מישהו ותסתכלי על איך שהוא בוכה ושוטף כלים ורב עם הילד שלא רוצה ללכת לגן. זה לא מעניין. אנשים רוצים לראות גלאם, לראות חיים שהם פייק, להאמין שהחיים האלה קיימים, לתת לעצמם תקווה מסוימת שאפשר לשאוף ולהגיע לרמת חיים כזאת. אני חושבת שאני מספקת את זה יפה".

אז מי בעצם מכיר אותך באמת?

"אותי, בתור אדם פרטי, מכירים חברים קרובים בודדים שאני בוררת בפינצטה, כי בעבר נכוויתי הרבה. אני בנאדם נאיבי. אני אוהבת לתת אמון באנשים - וזה לא נכון. למדתי שכמה שפחות יודעים עליי, כך בריא יותר לכולם. דברים אישיים שלי יודעים רק מעט מאוד חברי אמת".

"למדתי שכמה שפחות יודעים עליי, כך בריא יותר לכולם"(צילום: אלכס ליפקין)

ומה הם יגידו לי אם אשאל אותם מי זו ניקול האמיתית?

"את צריכה לשאול אותם, אבל אני חושבת שאני בין הבודדים שנשארו בעולם הזה שאת יכולה להתקשר אליהם בשתיים בלילה או בארבע לפנות בבקר ולהגיד 'אני צריכה עזרה'. ולא משהו דרמטי שחס וחלילה קרה. סתם, לבכות לי בטלפון, לדבר איתי אם נפרדת מחבר. אני אהיה שם. אני חושבת שאני אדם כזה להרבה אנשים, אבל לי יש מעט אנשים כאלה".

למה? קשה לך יותר להיחשף בפני אנשים?

"לא. פשוט אין לי צורך כזה. אני אדם שבטוח מאוד בעצמו ובשיקול הדעת שלו. אני לא אדם שזקוק לעצות. אני יודעת מה אני רוצה ואיך, ואני לוקחת החלטות, גם בכל מה שקשור לבית וילדים, מהר ומדויק".

המיליון הראשון

את שאלתי "האם ניקול ראידמן נולדה ב'מעושרות'?", על כל המשתמע מכך, היא הודפת כליל. "ניקול ראידמן נולדה הרבה לפני 'מעושרות', ולכן 'מעושרות' הגיעה לניקול ראידמן. התחלתי לעבוד בגיל 14. פתחתי את משרד הפרסום וההפקות שלי בגיל 18. אני עצמאית ומרוויחה את הכסף שלי מגיל צעיר מאוד. את המיליון הראשון שלי עשיתי לפני גיל 20 בזכות משרד ההפקות והקמפיינים והפרויקטים הרבים. אני חושבת שהייעוד שלי הוא להתעסק בתחום הפרסום, אבל בגלל הילדים והעיסוקים האחרים הזנחתי את זה מעט. היום אני חוזרת לזה. אני פותחת עכשיו משרד גדול מאוד שיתעסק בפרסום ובניו מדיה, אבל את ההפקות אני לא אשחרר לאף אחד אלא אשאיר לעצמי.

"זו גם אחת הסיבות שאני חוזרת לתחום המוזיקה שהזנחתי. אני עומדת להוציא אלבום שעבדתי עליו במשך עשר שנים. אני כל פעם עושה מיקסים חדשים לשירים, כי הזמן עובר והחדשנות מתקדמת, אבל השנה יוצא האלבום, לצד מופע גרנדיוזי וקליפים מושקעים. אני הולכת להגשים לעצמי חלום להיות על הבמה".

"את המיליון הראשון שלי עשיתי לפני גיל 20 בזכות משרד ההפקות והקמפיינים והפרויקטים הרבים". ראידמן ומשפחתה(צילום: אלכס ליפקין)

רבים שמגיעים לפיק בקריירה ועושים כסף גדול בשלב מוקדם בחייהם דווקא מעדיפים להוריד הילוך, לנוח.

"מה זה עשו את הכסף? לכסף יש נטייה להיגמר או להתבזבז. כשאתה מרוויח יותר וחי ברמת חיים גבוהה יותר יש לך גם יותר הוצאות. יש לי קרוב ל-50 עובדים ובקרוב, עם פתיחת המשרד יהיו 100. זה 100 משפחות שאני צריכה לדאוג לפרנס כל חודש. הן תלויות בי. כלומר, אני צריכה לייצר כסף לא רק בשבילי ובשביל ההנאות והבזבוזים שלי".

אבל את באמת עדיין צריכה להתפרנס?

"אנשים חושבים שיש לי כספומט בבית. שאני לוחצת על כפתור שמוציא לי שטרות מצ'רנוי. זה לא נכון. החיים שלי זה החיים שלי. העבודה היא שלי, ההצלחה היא שלי, הבזבוזים הם שלי. החיים שלו הם שלו. בואי לא נשכח שהבחור היה נשוי כבר פעמיים ויש לו ארבעה ילדים מהנישואים הקודמים, אז פרופורציות. אנשים חושבים שאני מסודרת ל-20 דורות קדימה. זה לא נכון. אני עדיין קמה בבוקר כי אני רוצה וצריכה לעבוד".

את חושבת שהיית מגיעה לסגנון החיים הזה גם בלי קשר לזוגיות שלך?

"כבר הגעתי לסגנון החיים הזה לפני. מיכאל קיבל אותי מוצר מוגמר. הייתי בת 21 והכרנו בפגישת עסקים. הוא הכיר אותי כאשת עסקים וכבעלת משרד פרסום וחברת הפקות עם מיליונים בבנק. בלי קשר אליו, כבר הייתי ניקול ראידמן. איתו או בלעדיו הייתי נשארת ניקול ראידמן. יכול להיות שאולי הייתי אפילו מרוויחה יותר כסף בלעדיו. אנשים לפעמים חושבים שאם את חיה עם אוליגרך את לא צריכה להתפרנס. למה לקבל עוד פרויקטים? יש לך כספומט בבית. זה לא נכון.

"עם מיכאל או בלי מיכאל - הייתי היום באותו מקום. אולי יותר. את יודעת, בשביל משפחה את מוותרת על הרבה דברים. למשל, עסקים בחו"ל. ויתרתי על הרבה דברים כדי להישאר איתו. הוא רצה אישה ולא דמות וירטואלית ב'פייס טיים'. הייתי צריכה להאט בהרבה חלק מההתפתחות וקצב הגדילה שלי - אם לא ב-70, אז ב-50 אחוז, בשביל המשפחה. אבל מה לעשות, צריך איזון".

סטיילינג: נדב אליהו
שיער: שגיא דורי
צילום: אלכס ליפקין

לאתר מגזינה

"אנשים חושבים שיש לי כספומט בבית. שאני לוחצת על כפתור שמוציא לי שטרות מצ'רנוי. זה לא נכון. החיים שלי זה החיים שלי"(צילום: אלכס ליפקין)
  • ניקול ראידמן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully