פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מהפכה על הראש: שיטה חדשה ומהפכנית לתוספות שיער

   מהפכת תוספות השיער עולה מדרגה, באמצעות שיטה מהפכנית המבוססת על אביזר דמוי מניפה וחיבור התוספות ב-8 נקודות אחיזה בלבד. השיטה פותחה בהשראת תרבות קליעת הצמות האפריקנית. לא רק לבעלות שיער דליל

   אמן תוספות השיער אלי כהן (יח"צ , איציק בירן)
   שיטה חדשנית לתוספות, שפותחה בהשראת תרבות קליעת הצמות האפריקנית (צילום: איציק בירן)

   ב-2019, נראה כי תוספות השיער מתאימות לכולן, ולא רק לבעלות שיער דליל. הן מתאימות למי שרוצה להתקשט בשיער ורוד, כחול או סגול, או למי שמעוניינות להלבין את שערן וחוששות משלב המעבר, וכן לבעלות שיער מתולתל, גלי או חלק.

   אלי כהן, אמן תוספות השיער, המציא שיטה חדשנית לתוספות, שפותחה בהשראת תרבות קליעת הצמות האפריקנית. השיטה החדשה אינה פוגעת בשיער ונוחה לסירוק.

   כהן, בעל ותק של למעלה מ-30 שנה בתחום, מסביר כי שיטתו מבוססת על אביזר "תוספת" המדמה תהליך אריגה. וכך, באמצעות קשירה מיוחדת, מחברים את התוספות רק ל-8 נקודות אחיזה היוצרות אפקט כמו 100 הנקודות בשיטות הישנות של חיבור תוספות, ביניהן ההלחמה, קרטין, חרוזים ועוד.
   בשיטה החדשה, מחבר כהן כ-50 גרם תוספות שיער ל-8 נקודות אחיזה בלבד בעזרת שימוש בחוט PU איכותי המשמש גם בניתוחים רפואיים.

   אמן תוספות השיער אלי כהן (יח"צ , איציק בירן)
   "פיתחתי תוספת שיער ארוגה, שמאפשר חיבור התוספות במינימום נקודות אחיזה ומתן אפשרות לשיער הטבעי להתחדש". אלי כהן (צילום: איציק בירן)

   שיער שופע ואופנתי בכל הצבעים והגוונים

   כל התוספות של אלי כהן נעשות בשימוש שיער אירופאי, והן מאפשרות ליהנות משיער שופע ואופנתי בכל הצבעים והגוונים, ללא שימוש בהלחמה או תהליכים כימיים הפוגעים בשיער והתחדשותו.

   מה גרם לך להמציא את שיטת חיבור התוספות הזו?

   "הבנתי שקיים צורך אמיתי בשוק לשדרוג שיטת חיבור תוספות. לאחרונה, אנחנו שומעים יותר ויותר על אכזבות בתחום תוספות השיער, על נשים ששערן נפגע כתוצאה מחיבור לא מקצועי ושימוש לא אחראי בחומרים. העובדה שהתוספות הפכו לפריט אופנתי מבוקש אצל נשים ונערות צעירות, לצד מקרים של כוויות וקרחות שהגיעו אלי בעקבות הלחמה לא אחראית, הובילה אותי לחקור ולחפש טכניקה יעילה ובטוחה. כך הגעתי לפיתוח תוספת שיער ארוגה, שמאפשר חיבור התוספות במינימום נקודות אחיזה, על ידי חוט PU, תוך שינוי המיקומים ומתן אפשרות לשיער הטבעי להתחדש".

   למי מתאימה השיטה החדשה?

   "השיטה מתאימה כמעט לכל אחת - לנערות צעירות בעלות שיער דליל ולנשים בוגרות ומבוגרות, לבעלות שיער פגוע מפסים צבעים פן ועוד".

   אמן תוספות השיער אלי כהן (יח"צ , איציק בירן)
   "השיטה מתאימה כמעט לכל אחת - לנערות צעירות בעלות שיער דליל ולנשים בוגרות ומבוגרות" (צילום: איציק בירן)

   אילו טכניקות קיימות כיום בשוק וכיצד השיטה שלך שונה מהן?

   "השיטות הן הלחמה, הדבקה, חרוזים ושזירה. השיטות המוכרות הן נותנות לספר הרגיל (שאינו מומחה בתוספות שיער) מענה רגעי למילוי שיער דליל או הארכת שיער. בדרך כלל, השיטה איננה נותנת מענה לאורך זמן, התוספות פוגעות בשיער והעלות מאוד גבוהה. חשוב מאוד לבצע את התוספות רק אצל מומחים בעלי ידע ויכולת להתאים את השיטה לצורך".

   אתה ידוע בענף כמומחה וממציאן. כיצד הדבר בא עוד לידי ביטוי?

   "כל הזמן אני אוהב להמציא, יש לי בבית, 'חדר מוזה', שם עולים לי כל הרעיונות, בהם שיטות קשירה חדשות, רעיונות למוצרים ולתכשירים מיוחדים ועוד. לאחרונה פיתחתי מברשת מיוחדת להברשת שיער עם תוספות ובימים אלה אני משיק ליין של תכשירי שיער הכולל שמפו מסיכה וסרום לשיער. את הרעיונות שלי אני מנסה ומממש ב'בית המלאכה' שלי הנמצא במספרה. זו מעין קליניקה לתוספות שיער, שבה אני יכולה לתפור, לתקן ולשדרג תוספות קיימות, גם כאלה שנקנו במקום אחר. למעשה, כבר לפני למעלה מ-30 שנה פיתחתי שיטת קשירה ייחודית שמטרתה לשמור ככל האפשר על השיער הקיים, מבלי להזיק לו. השיטה החדשה מבוססת למעשה על השיטה הזו, כששדרגתי אותה עם ההמצאה של אביזר דמוי מניפת שיער הנקשר ל-8 נקודות אחיזה בלבד".

   אמן תוספות השיער אלי כהן (יח"צ , איציק בירן)
   "כבר לפני למעלה מ-30 שנה פיתחתי שיטת קשירה ייחודית שמטרתה לשמור ככל האפשר על השיער הקיים" (צילום: איציק בירן)

   האם שיטת התוספות החדשה דורשת תחזוקה?

   "מדובר בתחזוקה מינימלית - פעם בחודש או חודש וחצי, כשהקשר מתרחק משורש השערה. מומלץ להגיע אלינו על מנת לשנות את מיקום הקשירה ולאפשר לנקודות האחיזה הקודמות להתרענן ולצמוח. עלות התחזוקה נמוכה מאוד, והטיפול אורך 40 דקות בלבד".

   כדאי לדעת כי "www.hair-center.co.il/" target="_blank" class="common-link" data-track-click >אלי כהן - המרכז לפתרונות שיער" מתמחה בשזירת תוספות שיער טבעיות, מילוי שיער דליל, תוספות שיער טבעיות בשיטות שונות כולל קליפס, סיכות או קשירה, הדבקות בהתאמה לכל סוגי השיער ועוד. במקום ניתן לקבל ייעוץ אישי. אלי כהן היחיד בארץ התופר ומתקן את התוספות במקום. בנוסף, תמצאו במרכז מגוון פאות אופנתיות בהתאמה אישית.

   לאתר אלי כהן - המרכז לפתרונות שיער
   רח' ז'בוטינסקי 1, רמת גן (דימול),
   03-7513138, www.hair-center.co.il.


   לאתר מגזינה