פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הסוד מאחורי השיער היפה של מגישות הטלוויזיה

   מי שמגישה או מנחה תכנית טלוויזיה נזקקת לטיפול יומיומי בשיערה. איך אחרי שנים של הגשה באולפנים את יכולה לשמור על השיער שלך יפה ובריא? רפאל אברמוב, מעצב השיער והיועץ של הסלבריטאיות, עם טיפ קטן שיכול לחולל עבורך שינוי גדול

   הסוד מאחורי השיער היפה של מגישות הטלוויזיה
   צילום ועריכה: וואלה! NEWS

   כל אישיות טלוויזיונית, בעיקר כזו שמנחה תכנית יומית, נדרשת לטפח את השיער מדי יום, לעבור פן לעשות אחת לחודש תיקוני צבע. אנו צופים במגישות חדשות על המרקע הקטן ומתפעלים משיערן היפה של יונית לוי, תמר איש שלום ודוריה למפל, ובתכניות הטלוויזיה ישנן מנחות זוהרות דוגמת מיכל אנסקי וקורין גדעון ועוד יפות ומוכשרות, שמתהדרות בתסרוקות מעוררות קנאה. איך אחרי שנים של הגשה באולפנים את יכולה לשמור על השיער שלך יפה ובריא? רפאל אברמוב, מעצב השיער והיועץ של הסלבריטאיות, הגיע לאולפן שואוביז וחשף בפני אמילי צוקרמן טיפ קטן שיכול לחולל עבורך שינוי גדול, כזה שיעזור לך לשמור על שיערך מטופח ויפה.

   "יש לנו מכשור מתקדם וכשאנחנו מקבלים את הלקוחה היא נבדקת בעזרת המכשור הזה", אומר אברמוב, "המכשור עוזר לנו לבדוק מה נכון לעשות עם השיער - איך לצבוע אותו היטב וכיצד לטפח אותו נכון. מומלץ שכל אחת תלך למעצב השיער שלה ותוודא שיש לו מכשור מתקדם שיכול לבדוק את השיער ולמנוע בעיות עתידיות".