לא רק לראייה: המשקפיים שמגיעים מהשכונה המגניבה בברלין

קרויצבר היא שכונת אמנים, המוציאה מתוכה אנשים מגניבים במיוחד - היוצרים יצירות מגניבות במיוחד. רונן שני מציג את קולקציית המשקפיים החדשה "קרויצברג קינדר" - המתאימה לכולם, במחירים הוגנים

בשיתוף עיצובינה, בשיתוף עיצובינה
מערכת וואלה

משקפיים הם כבר מזמן אמירה אופנתית ולא רק אביזר ראייה. מאחורי כל זוג יש חשיבה על טרנד, עיצוב מתאים, צבעוניות וכל מה שנדרש כדי להיות הכי עדכני והכי נכון.

רונן שני, הקניין של חברת דיוק אופטיקס, מספר קצת על החברה ועל המותג החדש: קרויצברג קינדר. "זה מותג שמגיע מברלין, מרובע שנקרא קרויצברג. למעשה זה רובע אומנים, הרובע המגניב של ברלין, משם למעשה יצאה תרבות ההיספטרס", אומר שני. "השם קרויצברג קינדר בא על משקל הילדים של קרויצברג. כמו ילדי הפרחים של שנות השישים אז יש עכשיו את הילדים של קרויצברג - חדשים, היפסטרים, מגניבים. למעשה המותג מייצג ונותן תשובה לכל מי שמחפש משקפיים מגניבים עם אמירה בכל גיל - נשים, גברים, פשוט פונה לכולם - וחשוב מאוד להדגיש, במחיר סביר".

קרויצברג קינדר (צילום: יח"צ)

שני הציג את הקולקציה: "למעשה יש פה שתי קולקציות תחת מותג אחד, הקרויצברג קינדר, הקולקציה הרגילה. טווח המחירים בין 150 ל-200 אירו וקולקציה חדשה שיצאה ממש לפני עשרה ימים בארץ ובעולם שנקראת קרויצברג אייקון. פה המחירים טיפה יותר גבוהים".

שני הסביר כי הפרויקט הזה שנקרא קרויצברג קינדר אייקון זה פרויקט שנעשה בשיתוף פעולה עם הקהילה בברלין. אנחנו שלחנו את הסקיצות של המשקפיים למאיירים בברלין וכל אחד מהם עשה איור. מי שרוכש את המשקפיים מקבל אותם בתוך קופסא המכילה את הנרתיק המגניב של המשקפיים וסיכת בגד עם שם המותג.

קרויצברג קינדר (צילום: יח"צ)

שני דיבר גם על הטרנדים השנה במשקפיים. "אוקי, למעשה השנה יש את הנושא הזה של אובר סייז עם עדשות בהירות בהשראת הסדרה נרקוס. המשקפיים של שנות השבעים, משקפיים יותר גדולים, מסכות. הצבע האדום במשקפיים חוזר, היו הרבה שנים שזה יצא אז האדום חוזר. זה לאחת שלא רוצה שיפספסו אותה זה בול בשבילה".

לאתר חברת דיוק אופטיקס

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully