הצבעים המיוחדים שלעולם לא ייבשו לך את השיער

כל פעולה כימית שאתן מבצעות בשערכן - החלקה, צביעה, הבהרה וכו' משפיעה עליו. חלבון מיוחד שפיתחה חברת אוולאנש מאפשר לבצע פעולות אלה ולהישאר עם שיער בריא ומבריק

בשיתוף מגזינה, בשיתוף עיצובינה
01/07/2019
מערכת וואלה!

גוונים, צבע, החלקות, הבהרה, בייביליס, מייבשי שיער - כל התהליכים הכימיים הללו חושפים את השיער שלנו לפגמים ונזק. אז איך אפשר בכל זאת לשמור עליו? אורן נתח, מבעלי חברת אוולאנש והמעצב ארז אהרוני, משגרירי המותג, מסבירים.

"בחברת אוולאנש פיתחנו חלבון ששומר על השיער מכל פעולה כימית. אצלנו זה נקרא שלב אחד, הפיתוח שלנו זה פיתוח ישראלי. יחד עם מפעל שלנו באיטליה הגענו לנוסחה של הגנה על השיער מכל פעולה כימית, אם זה צבע, הבהרות, החלקות, כל דבר שהספר עושה זה כמו ביטוח לספר", הם מספרים. "כל פעולה כימית שאנחנו עושים היום בשערה, אם זה צבע אם זה הבהרה, אם זה גוונים, החלקה, כל דבר שעושה פעולה כימית לשיער זה דברים שמשנים את המבנה של השערה. לשערה יש קשרים מסוימים שנקראים SS. הקשרים האלה סגורים ככה זה בשערה שלא עשתה צבע. ברגע שעושים צבע או פעולה כימית הקשרים האלה נפתחים בדרך כלל.

"הייחודיות של החומר הזה בעצם, זה שהחומר יודע להשאיר את הקשרים האלה סגורים כך שמי שעשתה צבע לא מרגישה שעשתה צבע בשיער שלה. היא יכולה לעשות החלקה או הבהרה והשערה נשארת במראה הרבה יותר בריא ומבריק, יש רכות וגמישות לשיער, השערה נראית ממש מיליון דולר".

סרטון עיצובינה אוולאנש. מערכת וואלה!
סדרת המוצרים של אוואלנש(צילום: מערכת וואלה!)

לדברי השניים, "אנחנו עובדים עם המוצר הרבה זמן והיתרונות שלו נותנים לנו מעצבי השיער אופציה לבצע הרבה יותר דברים שלא יכולנו לבצע בעבר. למשל לקוחה שהייתה מגיעה עם שיער מאוד יבש ורוצה לעשות צבע, אז לפעמים היינו עוצרים ואומרים לה 'תקשיבי יכול להיות שזה ייבש לך את השיער'. עכשיו יש לנו פה את הכלים האלה שגם אם היא באה עם שיער יבש, השיער אחרי הצבע מרגיש הרבה יותר נעים ממה שהיא באה איתו, השיער הרבה יותר משוקם.

"זה גם נותן אחר כך ללקוחה בבית את הפתרונות האלה שהיא יכולה להמשיך ולהשתמש איתם ובאמת השיער יראה מלא ברק עם רכות ומבריק. לבית יש לנו שמפו מסכה, יש שמפו לשיער רגיל, הוא ללא מלחים, הוא מתאים לבחורות שעושות החלקות, שעושות הבהרות, שעושות צבעים, הוא מנקה ממש טוב את הקרקפת ויש את המסכה שממש סוגרת את כל הקשרים של השערה ומוציאה את השיער ממש רך ומבריק. עוד יתרון הוא שהיא לא מכבידה על השיער. אין תחושה של כובד על השיער".

לדבריהם, הצעקה האחרונה היא סדרת הסילבר. "פיתחנו את המוצר בשביל לנקות את הבלונד ולנקות את הכתום ואחד הדברים הבעייתיים בסילבר זה הפיגמנט, פיגמנט זה דבר שמייבש. בזמן שפיתחנו את הסילבר גילינו שהחלבון משקם את השיער וזו ההצלחה שלנו עם הסילבר. שיער שהוא בלונד, כשהוא לא מטופח קצת, אז הוא תמיד נוטה ללכת לגוון הכתום וכאן נכנס העניין של הסילבר. מי שמשתמשת בבית, ישר רואים על השיער שלה. נגיד באה אלינו למספרה לקוחה וראו אותה בנות אחרות במספרה והם שאלו אותה 'מה עשית צבע חדש?' היא אמרה 'לא זה לפני ארבעה חודשים' וזה נראה ממש חדש. השיער שלה נראה ממש מבריק וחדש. התלהבו כאילו היא עשתה את הצבע אתמול".

אז איפה ניתן למצוא את המוצרים הללו? "המוצרים שלנו נמצאים אצל מעצבי שיער בכל הארץ ויש לנו בחברה בחורה שירלי שמטפלת בלקוחות פרטיים".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully