לחיצת כפתור - והמרפסת סגורה: הסוכך המודרני והחדשני לבית שלכם

הטכנולוגיה המתקדמת והתפתחות תחום סוככי המסילה, מאפשרות להפוך כל מרפסת לחלל המותאם לצרכי המשתמש, בלחיצת כפתור. הכירו את "מקסי זיפ", שבעזרתו תוכלו להכניס את הטבע הביתה, באופן מבוקר ובשליטה מלאה

  • סוכך
  • מרפסת
בשיתוף מגזינה, בשיתוף מגזינה
הטכנולוגיה מסייעת לנו להגדיר מחדש את החוץ, את הפנים ואת מה שביניהם (צילום: geemaps)

לעתים קל לנו לחשוב במונחי שחור ולבן. כך למשל, הקביעה כי המרפסת היא ה"חוץ" והבית הוא ה"פנים". אבל דברים משתנים, גבולות מיטשטשים ובעיקר - הטכנולוגיה מסייעת לנו להגדיר מחדש את החוץ, את הפנים ואת מה שביניהם.

ומה תגידו אם נספר לכם שאפשר להצליל את המרפסת לחלוטין ועדיין ליהנות מהנוף? בחברת "צללית סוככים" מבטיחים לכם בדיוק את השילוב המנצח הזה, בו תוכלו ליהנות מהמרפסת, ועדיין -להרגיש את החוץ במלוא ההנאה.

עוד בוואלה!

הקשר האיטלקי: אתר הקניות שיגרום לחשבון הבנק שלך לחייך

לכתבה המלאה

השילוב המנצח: הצללה בלי לחסום את הנוף

מרפסת היא משאת נפשם של בעלי דירות, המבקשים להרגיש פיסה של טבע, של מקום שהוא בתוך הבית אבל גם מחוצה לו. וכשיש כבר אפשרות כזו, נכנס לסיפור מזג האוויר, עם השמש הישראלית הקופחת שמקצרת את זמני השימוש במרפסת, או לחלופין - גשם ורוחות.

אז מה תעשו אם תרצו את הפרטיות, את המרפסת הסגורה ואת היכולת להשתמש בה בכל מזג אוויר, מבלי להחשיך אותה כליל ולאטום את הנוף המשתקף ממנה? זה הזמן להכיר את סוכך "מקסי זיפ", המאפשר ניצול מקסימלי של המרפסת שלכם, בעיצוב מקסים, נוחות תפעול והגנה מפני מזג האוויר.

ניצול מקסימלי של המרפסת שלכם, בעיצוב מקסים, נוחות תפעול והגנה מפני מזג האוויר (צילום: geemaps)

מקסי זיפ: לפתוח ולסגור את המרפסת בלי להתאמץ

מקסי זיפ הוא סוכך מסילה ורטיקלי, כלומר נפתח ונסגר מלמעלה למטה. הוא משמש הן להצללה צידית והן לחזיתית, כך שהוא מתאים למרפסות מקורות, או משתלב היטב עם פרגולות סוככים אחרים, או פרגולות סנטק שניתנות לפתיחה וקיפול חשמלי.

למה זיפ? זוהי נגזרת מהמילה "זיפר" באנגלית, רוכסן, שמצוי בתוך המסילות הצדדיות של הסכך. רוכסן זה פועל לפתיחה ורכיסה של הסוכך, בהתאם לפעולה המבוקשת הרוכסן ואחראי על מתיחת הבד ויציבותו.

מאפיין נוסף של סוכך זה הוא קלות ההפעלה שלו. מקסי זיפ הוא סוכך מתקפל אנכי וחשמלי. המנוע אלחוטי, כאשר אופן הפתיחה והסגירה, או פתיחה חלקית בלבד, נעשה באמצעות שלט.

בחברת "צללית סוככים" מסבירים כי עם מקסי זיפ כפתרון הצללה, מתאפשר סוג של שליטה על מזג האוויר והאפשרות לנצל את המתחם הנוסף בבית, לאירוח, למשחק עם הילדים, או ישיבה נינוחה במקום מוגן אך עם תחושה של פתוח. את התחושה הזו מספק הסוכך שאינו אטום לגמרי ומאפשר צפייה במתרחש בחוץ, בשמיים או בנוף. זה קורה בזכות בדי הרשת המיוחדים העשויים בטכניקה ייחודית שמאפשרים סינון יעיל של קרני השמש, ויחד עם זאת חודר האוויר מבעד ליריעה.

מקסי זיפ הוא סוכך מתקפל אנכי וחשמלי. המנוע אלחוטי, כאשר אופן הפתיחה והסגירה, או פתיחה חלקית בלבד, נעשה באמצעות שלט (צילום: geemaps)

בדים אלו מספקים את ההצללה האידיאלית, יחד עם האפשרות ליהנות מהנוף בחוץ, אולם בעיקר נחסך הצורך באנרגיה כדי לחמם או לקרר את המרפסת, או להאיר אותה. אסור כמובן לשכוח את היעילות של בדי רשת אלו למנוע כניסת יתושים ומעופפים והפיכת הישיבה במרפסת לזמן איכות משפחתי, עם חברים, או עם עצמכם, בשקט המבורך. ואם כבר פינוק אז עד הסוף - הפעלה באמצעות מתג או שלט, לא תצריך מכם אפילו לשנות את תנוחת הישיבה.

טכנולוגיה חדשנית לטובת איכות חיים משופרת

סוכך המקסי זיפ עשוי אלומיניום אל-חלד בשילוב בד דראלון או שמשונית, בהתאם לצורך ולהעדפת המשתמש. בעוד שבד שמשונית מספק אטימה מוחלטת, בד רשת אינו מספק הגנה מלאה מפני רוחות וגשמים, אולם ברוב ימות השנה הוא פתרון המועדף על רבים, בשל היכולת שלו לסנן את קרני השמש ולהפחית את הטמפרטורה במרפסת, ובו זמנית לאפשר מבט החוצה.

יש לקחת בחשבון שמקסי זיפ לא מתאים למזג אויר קשה. מדובר אמנם במוצר פרימיום הטוב ביותר בתחומו, אבל עדיין מדובר בסוכך ולא קיר או זכוכית. ברוח קשה הוא לא בהכרח יחזיק מעמד, אולם לרוב, במזג אוויר ישראלי הוא מוסיף רבות לאיכות החיים במרפסת ולניצול אופטימלי של השטח.

מעניין לגלות עוד כי מקסי זיפ הולך ותופס מקום של כבוד גם בקרב אדריכלים ומעצבי פנים שמגלים את היתרונות הרבים של סוכך זה ואת היכולת שלו לספק מענה פרקטי מחד, יפה ואלגנטי מאידך, לסגירה אנכית, חזיתית או צידית.

שוי אלומיניום אל-חלד בשילוב בד דראלון או שמשונית, בהתאם לצורך ולהעדפת המשתמש (צילום: geemaps)

המערכת כולה, כולל המנוע, נמצאת בתוך "קסטה" מעוצבת ומובנית, לקבלת מראה נקי והומוגני.
צללית סוככים מביאים בשורה עיצובית לצד פרקטית, עם פתרון יעיל ופשוט, מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית שמקדמת אותנו בעוד צעד אל איכות חיים משופרת, וניצול מקסימלי של המרפסת בכל עונות השנה.

"כיום, הצרכן הישראלי מחפש את הנוחות, את היעילות ואת האמצעים ליהנות מכל פינה בבית ולנצל אותה עד תום", מסבירים בחברת צללית. "בזכות הפתרונות המתקדמים הללו, ניתן היום ליישם את השאיפות האלו".

מתאים להתקנה חזיתית או צידית וניתן לבחור את סוג הבד (צילום: geemaps)

מה מייחד את סוככי מקסי זיפ?

לסוכך יש כמה מאפיינים הייחודיים לו, ביניהם:

• מתאים להתקנה חזיתית או צידית (במרפסת מקורה או בשילוב עם פרגולה / סוכך קיים).

• קסטה - מארז הגנה - לתוכו נגלל הבד. הקסטה שומרת על הבד וגם מספקת מראה יוקרתי ואסתטי.
• מסילות צרות ואלגנטיות.

• זיפר - רוכסן שחלק אחד שלו בתוך המסילות והחלק השני שלו תפור לבד. פעולת הרוכסן תואמת את פעולת הסוכך ומספקת את היציבות והמתיחה של הבד (בכך הוא שומר שהבד יישאר מתוח גם כאשר נושבת רוח, ולא יצא מהמסילה בכל רוח קלה).

• הסוכך חשמלי - מופעל על ידי שלט אלחוטי (המנוע והשלט תוצרת חברת סומפי).

• ניתן לבחור את סוג הבד, בהתאם לצרכים שלכם: בד רשת - מספק אפשרות לראות את הנוף גם כשהסוכך סגור, מאפשר חדירה חלקית של אור ואוויר ומפחית טמפרטורה בעד 10 מעלות צלזיוס; בד דראלון - בד אטום וארוג, המגן מפני קרינת UV; בד שמשונית - בד אטום אשר מספק הגנה מחדירת מים.

כל אלו, יחד עם עיצוב נעים לעין שמוסיף למראה המרפסת - ואפילו משדרג אותה.

מומלץ להתייעץ עם מומחה על פתרון הצללה מתאים ולהזמין פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות

לאתר "צללית סוככים"

לאתר מגזינה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully