אצת הפלא שתגן על עור התינוק שלך

בעזרת חוקרים, רופאים וכימאים, פיתחו בחברת "או 8" תרכובת ייחודית לטיפוח וטיפול בעור התינוק, העושה שימוש ב"אצת הפלא" דונליאלה סלינה ובמרכיבים טבעיים נוספים. התוצאה יעילה ובטוחה

בשיתוף מגזינה, בשיתוף מגזינה
16/03/2020
או שמונה בייבי. יח"צ,
זיהוי הבעיות וטיפול נכון בהן, הוא חיוני בכדי להפוך את ההסתגלות של התינוק לעולם - לקל ומהיר יותר(צילום: יח"צ)

ברגע היוולדו, ומיד לאחר שהוא יוצא מהרחם המגן של אמו, הוא נחשף אל הסביבה החיצונית הגדושה בבקטריות, זיהומים, לחות, חום, קרינה ועוד. עור התינוק "לומד" במהרה להתרגל לסביבה החיצונית שאליה נולד, כאשר יכולת זו משתפרת במיוחד בשנה הראשונה לחייו. תקופה זו - של השנה הראשונה - מרגילה את הגוף לאוויר החיצוני של העולם, בבית ומחוצה לו. יחד עם זאת, התינוק מתרגל גם לסוג תזונה חדש (חלב אם או פורמולה).

"אך כפי שהורים רבים יודעים, במהלך תקופת חיים זו, אחוזים רבים מהתינוקות סובלים ממגוון רחב של אי סדירויות בעור", מסבירים בחברת "או שמונה בייבי" (O8), המתמחה במוצרי טיפוח וטיפול לעור התינוק. "לכן, זיהוי הבעיות וטיפול נכון בהן, הוא חיוני בכדי להפוך את ההסתגלות של התינוק לעולם - לקל ומהיר יותר".

עוד בוואלה!

דלת החלומות שלך נמצאת כאן

בשיתוף מגזינה

הכירו את אצת הפלא: דונליאלה סלינה

בחברה מתהדרים במוצרים שבהם תרכובות ופטנטים הייחודיים לה בלבד - ספטוניק M3 (זינק, מגנזיום וקופר גלוקונט) ואצת הדונליאלה סלינה. תרכובת זו מצויה בכל מוצרי החברה, ומסייעים לתינוק, במיוחד בשנת הסתגלות זו. אך כאמור, הדומיננטית מכל היא האצה דונליאלה סלינה, שהתגלתה במאה ה-19 ובמהרה זכתה לכינוי "אצת הפלא".

הדונליאלה (Dunaliella, בשמה המדעי) היא אצה ירוקית המסוגלת, בשל היותה יצור חד-תאי, לשרוד גם בתנאי קיצון של חום ומליחות גבוהים. בכדי להתמודד עם התנאים הקיצוניים הללו, מייצרת אצה זו חומרי שרידות - המשמשים גם את שיקום העור של בני אדם. החומרים הללו משמשים בתעשיית הטואלטיקה והקוסמטיקה ושיקום העור, וחלק ממרכיבי האצה הם שימושיים במיוחד בקרמים ומוצרי טואלטיקה.

את הדונליאלה ניתן למצוא באיטליה, צרפת ומקומות נוספים בעולם, בהם גם ישראל - באגמים, בריכות מים, לגונות ומאגרי מים מלוחים או מתוקים. למעשה, אצה זו מסוגלת לשרוד גם בים, ובתנאים מסוימים - גם בתנאים הבלתי אפשריים של ים המלח.

אצת הדונליאלה מייצרת חומרים המשמשים גם את שיקום העור של בני אדם(צילום: יח"צ)

בעת גירוייה, האצה מפרישה בטא-קרוטן עשיר המשמש בגוף האדם כמקור לוויטמין A. כידוע, לוויטמין זה ישנה חשיבות מכרעת בכל הקשור לתפקוד העור שלנו. נוסף על כך, הוא מהווה מקור לרטינואיד, שהנגזרת שלו - חומצה רטינואית - משמשת בטיפולי אנטי אייג'ינג רבי עוצמה, ואף כטיפול לאקנה ולפסוריאזיס.

נשאלית השאלה: מדוע דווקא האצה דונליאלה משמשת כמקור לבטא קרוטן? בחברה מסבירים כי מעבר לצורה הכימית המועדפת של הבטא קרוטן שמופק מהאצה, מסתבר שאצות שגודלו בתנאים קשים של קרינת שמש וגורמי עקה נוספים, מכילות אחוז גבוה של בטא קרוטן. זאת, לעומת אצה שגודלה בתנאים רגילים, ומכילה כ-0.3% בלבד של בטא קרוטן. למעשה, אצות שחיות בתנאים קיצוניים של חשיפה לשמש ולגורמים נוספים המאיימים על קיומן - כמות הבטא קרוטן שלהן יכולה להגיע ל-10% ממשקלן היבש. כאמור, חומר זה מסייע לאצה לשרוד ומגן עליה מפני קרינת השמש העזה.

"במחקרים מדעיים הוכח שתמצית האצה משפרת את הפעילות המטבולית של העור, מעניקה חומרים חיוניים לבריאותו, שומרת על לחות העור בתנאים קשים, מונעת נזקי סביבה כגון קרינה וחום ואף מאיטה את קצב הזדקנות העור", מסבירים בחברת "או שמונה". "וכך, כהתמודדות עם תנאי הסביבה הקשים מייצר תא הדונליאלה חומרים המסייעים לו לשרוד. ואותם חומרים בדיוק מסייעים בשיקום עור האדם: חלבונים, פוליסכרידים, ליפידים וחומצות שומן, גליצרול, ויטמינים, תיאמין, פירידוקסין, ריבופלבין, חומצה ניקוטינית, ביוטין וויטמין E (טוקופרול). הודות לחומרים המצויים בתאיה, נחשבת האצה לבעלת סגולות מיוחדות ומשתמשים בה בתעשיית טואלטיקה והקוסמטיקה".

במילים פשוטות, השימוש בתוצרי האצה מגן מפני קרני השמש, מעניק חומרים חיוניים לבריאות העור, מסייע לשימור תהליכים בריאים בעור ומשמש מקור של נוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים.

"מחקרים מדעיים הוכיחו שתמצית האצה משפרת את הפעילות המטבולית של העור, מעניקה חומרים חיוניים לבריאותו ושומרת על לחות העור בתנאים קשים, מונעת נזקי סביבה". מוצרי או שמונה בייבי(צילום: יח"צ)

סוד ה"זינק גלוקונט" ושאר פטנטים

לצד אותה "אצת פלא", מרכיב משמעותי נוסף במוצרי החברה כולל זינק גלוקונט - המסייע לפתור אי סדירויות בעור ולטפל בהן. בנוסף, הוא נחשב כזרז לריפוי פצעים ומניעת הצטלקות, באמצעות סיוע לגוף בעיבוד חומצות שומן חיוניות המשמשות את העור לריפוי.

מרכיב נוסף הוא המגנזיום, המסוגל להועיל לסיוע בעצבנות, חרדה קלה ויכול לעזור בשיפור איכות השינה. "בעבור פעוטות, המגנזיום עשוי לסייע בשיפור מצבי הרוח וחוסר שקט. הוא אף ממלא תפקיד בשמירה על החלבונים שבעור. בקוסמטיקה, ועוד כדאי לדעת כי מגנזיום אספרטט משמש כמרכיב לחות ומרכך".

לעומת אלו, לקופר גלוקונט יש את היכולת למנוע צמיחה מיקרוביאלית. "הדבר אף יעיל כנגד חיידקים העמידים לאנטיביוטיקה, כמו גם בכדי לחסל נבגים חיידקיים, פטריות ווירוסים כאשר משתמשים בהם בריכוזים גבוהים. כמו כן, מרכיב זה משמש גם כאנטי אייג'ינג טבעי לעור ומסייע לגוף לייצר קלוגן".
כאמור, תרכובת ייחודית זו של מרכיבים מצויה בכל מוצרי החברה, שאף רשמה פטנטים על אותה תרכובת.

"נוסף על כך, כל מוצרינו מכילים מרכיבים פעילים טבעיים, כאשר לכל מוצר ישנם המרכיבים הייחודים הטובים עבור תכשיר זה". עוד מספרים כאן כי הפקת המוצר נעשתה לאחר הבנת הצרכים האמיתיים, כפי שהוגדרו בידי רופאים וכימאים שעובדים מול החברה. חלק מהמוצרים אף זכה באישור משרד הבריאות של הגדרת "100% מרכיבים פעילים טבעיים".

דוגמה לכך מגיע בדמות מוצר הקרם "תפרחת חיתולים פורטה", המכיל את תמצית הקלנדולה המסייעת להרגיע עור עדין ומגרד ולהוריד אדמומיות, ויטמין E ושמן זית המרגיעים אף הם את העור וכן שמן זרעי קיק, המסייע להרגעת העור ומעשיר את העור בלחות. גם במקרה זה, תרכובת הספטוניק M3 ואצת הדונליאלה סלינה נמצאים במוצר, המכיל כאמור 100% מרכיבים פעילים טבעיים.

למוצרי טיפוח וטיפול לעור התינוק של או שמונה בייבי

לאתר מגזינה

מוצרי או שמונה בייבי מטפלים במגוון בעיות עור מהן סובל התינוק(צילום: יח"צ)
  • אצות
  • עור
  • תינוקות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully