פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   התכשיט של חדר האמבטיה: איך בוחרים ברז?

   הברזים הם האלמנט העיצובי הסוגר את שרשת האלמנטים המעצבים חדר אמבטיה. רן ודן מחברת סינבלה מסבירים איך זה עובד

   התכשיט של חדר האמבטיה: איך בוחרים ברז?
   צילום ועריכה: וואלה! NEWS

   כשאנחנו בונים או משפצים אנחנו משתדלים לחשוב על הכול, אבל מתי בפעם האחרונה חשבתם על הברזים שלכם? אם בעבר היו דגמים ספורים וקבועים, היום הברז נותן את הטון בעיצוב הבית ויש ממש עולם שלם של סגנונות.

   האחים רן ודן מחברת סינבלה מסבירים שברז יכול לעשות את השינוי. "ברז יכול לעשות את השינוי בכך שבעולם העיצוב מהדברים הכי קטנים נבנים הדברים הכי יפים. זה לבחור ברז נכון, זה לבחור את הגובה שלו, המידה שלו, את הגוון שאתה רוצה. זה מתחיל בתהליך כלשהו שלבסוף זה מסתיים בברז שזה היהלום שבכתר".

   רן ודן מספרים שהברזים של החברה מיוצרים באיטליה ובספרד. "אנחנו לא מתפשרים על איכות. יש פה מגוון מצומצם של סדרות אבל הסדרות העדכניות ביותר שיש היום בענף. אפשר לראות צבעים, גימורים שונים, גבהים מסוימים".

   ברזי סימבולה (יח"צ)
   ברזי סינבלה (צילום: יח"צ)

   לגבי דרכי הזיהוי של איכות של הברז מסבירים רן ודן כי "ברז איכותי יודעים קודם כל לפי האחריות שמקבלים על ברז. חשוב מאוד שיש אחריות לברז - שיש אמא ואבא שדואגים לברז, שאפשר יהיה תמיד לקנות חלקי חילוף לדברים שנפגמים. גם סוג החומר שלו מאוד חשוב - ממה הוא עשוי, מה הציפוי שלו". השניים מספרים כי הברזים הטובים ביותר עשויים מבראס ונירוסטה.

   לדבריהם הטרנד כיום הוא ההמראה התעשייתי. "יש את הסגנון הענתיקה יותר יש גם את הווינטג'. יש אלה שהם קלאסיים יותר, שיש אותם במבחר צבעים, במבחר גבהים, יותר גבוה קצר פיות, ארוך יותר, קצר יותר. יש לנו את האופציה של המשחק. המוצרים שקיימים פה כמובן שמגיעים בסדרות מלאות. זה אומר שאני יכול להרכיב ברז למטבח, אני יכול להרכיב ברז לחדר רחצה וכמובן אינטרפוצים ואם זה עם ראש מקלחת ומזלף הכול אפשר לבנות אותו קומפלט".

   ברזי סימבולה (יח"צ)
   ברזי סינבלה (צילום: יח"צ)

   רן ודן מחברת סינבלה פירטו גם לגבי ראשי המקלחת של החברה. "יש מידות לראשי מקלחת מראש 15 ועד ראש 50, יש לנו את סגנון הברונזה, קופר מט, יש לנו את כל האופציות ועוד מבחר של צבעים".

   "אנחנו יושבים בנתניה ויש לנו הרבה נקודות שעובדות איתנו בארץ, שם אפשר לראות את התצוגות שלנו, את המוצרים שלנו, לקבל את המידע המלא על מירב הסדרות שלנו, הגוונים האפשרויות", הם אומרים. "אצלנו בסינבלה קולקשיין יש הרבה אפשרויות, הרבה גוונים, הרבה פתרונות שלא קיימים בענף".

   לדבריהם, "אפשר לעצב, אפשר לבחור ברז. זה אתגר לא קטן. זה מתחיל מבחירת אריח, מבחירת ארון, מבחירת כיור זה שלבים שבסוף בוחרים את הברז. כמובן שהכול צריך להתאים לפי הצבעים ולפי אם זה מודרני. הברז הוא סוג של תכשיט בתוך כל הדבר הזה".


   לאתר מגזינה

   ברזי סימבולה (יח"צ)
   ברזי סינבלה (צילום: יח"צ)