פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הבעיה שאתם חייבים לפתור כבר בשלב תכנון הבית

   מי לא מפחד ממכת טרמיטים שתנחת על ביתו ותגרום להרס ולכילוי יסודות הבית ורהיטיו? סיוט הבלהות הזה נפוץ בישראל יותר משרובנו מודעים אליו. חברת ההדברה המובילה "אגרנט-ארנון" מציגה מערכת חדשה הניתנת להתקנה עוד בשלב הבנייה, שתפתור בעיות עתידיות

   נזקי טרמיטים (יח"צ)
   נזקי טרמיטים (צילום: יח"צ)

   אם אתם לקראת פרויקט שיפוץ הבית, או לקראת בנייה של בית חדש, כדאי לכם לקרוא מבעוד מועד על הדברת טרמיטים. חברת "אגרנט-ארנון" המתמחה בהדברה בכלל ובהדברת טרמיטים בפרט מזה 30 שנים, מבקשת דקה מזמנכם כדי לחסוך בעיות ועוגמת נפש בעתיד. פיתוח של מערכת צינורות המותקנת מתחת לריצוף המהווה פתרון יעיל וקל כבר משלב התכנון, ואשר יחסוך לכם שיברון לב ועלויות כספיות מיותרות בעתיד, במלחמה המתישה ביצורים הקטנים שקוראים להם טרמיטים.

   הטרמיטים הם חרקים קטנים, המזיקים לעץ, צבעם לבן חיוור והם חיים במושבות. טרמיטים אוהבים עץ וניזונים מהתאית שבעץ. הנזקים שהטרמיטים גורמים הם טוטאליים ויכולים להגיע עד לקריסה של הבית, חיסול מלא של כל פריטי העץ כולל הרהיטים היקרים שרכשתם - מפח נפש גדול הכרוך בעלות כספית גבוהה.

   נזקי טרמיטים (יח"צ)
   נזקי טרמיטים (צילום: יח"צ)

   לפעול מראש: טרמיטים בבית הם הסיוט שאיש לא רוצה בו

   חברת "אגרנט-ארנון" מזמינה אתכם לטפל בבעיית הטרמיטים עוד בשלב התכנון והבנייה, או בשלב השיפוץ טרם הנחת הריצוף. אתם חייבים להבין שהטרמיטים לא נעלמים לבד, וחובה לטפל ולהשמיד אותם. כאמור, הם אוהבים מאד בתי עץ, מתים על רצפות פרקט, דק ומשקופים, דלתות וארונות מעץ מלא, חיפויי עץ בתוך הבית וגם בפרגולות הם לא בוחלים. הפייבוריט שלהם הם הרהיטים ורחמנא ליצלן כשמדובר ביצירות אמנות נדירות בעלות מסגרות בלעדיות. הטרמיטים מחסלים את מה שהם פוגשים עד היסוד. ידועים מקרים על בתים שקרסו, על חסכונות של כסף שנאכלו על ידם, רהיטים שנאכלו כליל ועוד.

   להדברת טרמיטים חייבים לפנות לחברה מקצועית בעלת וותק ויידע המתמחה בתחום. בניגוד לתהליך הדברת מזיקים רגילים הדורש ריסוס וגמרנו, בתהליך הדברת הטרמיטים נבנית מעטפת הרמטית לבית שתמנע מהטרמיטים שנמצאים מחוץ לבית מלהיכנס, ותחזיר את אלה שכבר בפנים הבית לקן אותו תשמיד המערכת. מכשיר ריסוס סטנדרטי לא יפתור את הבעיה.

   חברת "אגרנט-ארנון" מתמחה מזה 30 שנה בכל סוגי ההדברות, תוך התמקדות והתמקצעות בתחום הטרמיטים. בחברה פיתחו שיטה בלעדית וחדשה של הנחת צינורות דקים כדוגמת טפטפות מתחת לרצפה עוד לפני הריצוף. הצינורות מטפטפים חומר הדברה באופן אגרסיבי, ממוקד ויעיל. בשונה משאר חומרי ההדברה שאתם מכירים, ריחו של חומר ההדברה הזה אינו בולט, היות והוא מוזרק מתחת לרצפה. יעילות המערכת תישמר לכל החיים וכעבור 5 שנים יש צורך לערוך בדיקה ובמידת הצורך להחדיר חומר חדש לצינורות בקלות, וזה הכול. התהליך הוא מהיר, יעיל ובעל פיזור אחיד בכל שטחי הבית.

   נזקי טרמיטים (יח"צ)
   נזקי טרמיטים (צילום: יח"צ)

   ומה אם אתם לא לקראת שיפוץ ולא בונים בית חדש, אבל יש לכם טרמיטים בבית שיש לטפל בהם ולהשמידם?

   קל לזהות אם יש טרמיטים בבית. הם נראים כמו נמלים אבל צבעם בהיר יותר. מנורה אדומה חייבת להידלק לכם כאשר אתם מזהים בבית תעלות של בוץ וזאת משום שגופם של הטרמיטים נשרף אם הוא נחשף לשמש ולאור יום. תעלות אלה משמשות להם כהגנה ומקום מסתור. בנוסף, אם הבחנתם בחורים קטנים ברהיטים, אל תחכו בתקווה שזה יעלם לבד. כי אם תגיעו שלב הכרסום העמוק, לא נותר יהיה אלא לזרוק את הרהיטים ולהדביר את הטרמיטים כדי שלא יפגעו בשאר פריטי העץ בבית.

   בבתים קיימים בהם רוצים להתקין את המערכת ואין רצון להרים את הריצוף, התהליך דורש עבודת קידוח ברצפה או בפרקט, ולפעמים גם בקירות ועשוי לגרום לחוסר נוחות זמנית בלבד. הסיבה לקידוח ברצפה היא שהטרמיטים בונים את הקן שלהם עמוק באדמה ויש להגיע לכל עומק שיידרש.

   ואם אתם חוששים לפרקט או לאריחי הרצפה המיוחדים בגלל הקידוח, אל דאגה! בחברת "אגרנט-ארנון" משתמשים בציוד מתקדם וחדשני (בלעדי בכל העולם), שיכול לקדוח חורים בגודל של 4 מילימטרים בלבד. את החורים ממלאים בסוף העבודה בדבק בצבע הפרקט או האריח. בסיום העבודה לא ניתן יהיה להבחין שנעשה קידוח ברצפה. זאת בניגוד לכל החברות המקבילות בשוק שקודחות חורים בגודל כפול ואף יותר, חורים שקשה יהיה לסתום ולהעלים עם סיום העבודה.

   התוצאה מושלמת ואזור הבית נשאר סטרילי ונטול טרמיטים. החברה משתמשת בחומר הדברה בשם "טוטאל", עם רמת רעילות במינון נמוך וביעילות ארוכת טווח ובנוסף גם בפיתיונות מורעלים. חומרים אלה מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה ונמכרים רק למדבירים מקצוענים נושאי תעודה תקפה. האחריות על עבודת קידוח ברצפה היא ל-5 שנים.

   חברת "אגרנט-ארנון" פעילה בתחום ההדברה מזה זמן רב, דור המשך של אנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון בתחום, בפיתוח, הקמה וייזום של מערכות הדברה מהמתקדמות בשוק. החברה אחראית על הדברות של כל סוגי המזיקים בתחום הפרטי והממסדי, מפעלים גדולים, מרכזים מסחריים ומרכזי קניות, עיריות בכל רחבי הארץ, רשתות מזון והסעדה וכמובן גם בבתים פרטיים.

   בסוף תהליך ההדברה, כל לקוח מקבל תיק הדברה מסודר ומפורט המכיל את כל המידע הנחוץ על פי התקן ובאופן ברור.

   היזהרו ממדבירים פיראטיים

   כשאתם מזמינים מדביר לביתכם חשוב לבדוק ולברר אם הוא מדביר מוסמך עם רישיון עבודה, ושהרישיון בתוקף. לשם כך אנא בררו מראש את מספר הרישיון שלו. כל מדביר חייב לשאת רישיון מהמשרד להגנת הסביבה עם מספר סידורי. גם במקרים כשחברים המליצו על המדביר "הכי נהדר שעובד אצלם שנים", אל תתפתו ובדקו. היכנסו לאתר של המשרד להגנת הסביבה, תחת "חיפוש מדבירים מורשים" הקישו את שם המדביר וודאו שהוא נושא רישיון בתוקף.

   "אגרנט-ארנון" 1-700-500-554

   לאתר חברת ההדברה "אגרנט-ארנון"
   agranatsagi@gmail.com
   שרות בפריסה ארצית


   לאתר מגזינה