הטיפול שיעשה סוף לעיניים היבשות שלכם

חלק לא מבוטל מאיתנו סובל ממה שנקרא "תסמונת העין היבשה". הטיפולים המוכחים מחקרית של המותג הוותיק eyeeco מבית אלפא נטו מבוססים על מסכות - קומפרסים חמים שמותאמים לדרגת היובש ומשיבים לעין את הלחות והדמעות. אחרי טיפול נעים ונטול כאבים אפשר סוף סוף לבכות מאושר

  • עיניים
בשיתוף מגזינה, בשיתוף מגזינה
תסמונת עין יבשה (צילום: יח"צ)

כ-30% מהאוכלוסייה סובלת מתסמונת העין היבשה, המהווה את אחת הסיבות העיקריות לפניה לרופא העיניים. מחקר העין היבשה התקדם מאוד בשנים האחרונות ומאפשר הבנה טובה יותר של התהליכים שבבסיס המחלה. התקדמות זו בידע מלווה בטיפול ממוקד יותר ובטיפולים חדשים המכוונים להפרעה שבבסיס המחלה. בעוד שבעבר הטיפולים בעין יבשה נועדו להחליף את הנוזלים שאבדו בדמעות, הרי כיום הטיפולים המודרניים מכוונים לתהליך הדלקתי שזוהה כחלק מתסמונת העין היבשה ובטיפולים לשיפור כמות ואיכות המרכיב השומני שבדמעות.

הדמעות מגנות עלינו מפני זיהומי עיניים ומהוות חלק בלתי נפרד ממערכת הסיכה של פני שטח העין. הן אחראיות להרטבה בלתי פוסקת של העין החיצונית ומורכבות מרירית, מים ושומן. כאשר תפקוד הדמעות נפגע ומתפתחת הפרעה באחד ממרכיבי הדמעות נוצר יובש עקב ירידה ביצור הדמעות או שהדמעות המיוצרות מתייבשות מהר מהרגיל. לעתים העין מנסה לפצות על היובש ומייצרת יותר מדי דמעות עם הרכב מלחים וחלבונים פגום המתבטא בדמעת.

גורמי הסיכון העיקריים להתפתחות תסמונת העין היבשה הם שינויים הורמונליים, ניתוחי עיניים כמו ניתוחים להסרת משקפיים וקטרקט, גם עדשות מגע, גלאוקומה, עבודה ממושכת מול מחשב, טלפון נייד וצפייה ממושכת במסך, עישון, דיאטה ענייה בחומצות שומן מקבוצת אומגה-3, דלקת בריסים, תהליכים דלקתיים על פני שטח העין, מחלות רקע כמו סוכרת ודלקת פרקים או תרופות מסוימות כמו תרופות לטיפול ביתר לחץ דם ותרופות לטיפול בלחץ נפשי ודיכאון.

תסמונת העין היבשה מאופיינת בכאב, צריבה, תחושת חול בעיניים, גרד, אודם, רגישות לאור, אי סבילות לעדשות מגע, טשטוש ראיה ובאופן פרדוקסלי הפרשת דמעות מוגברת. חשוב לאבחן את תסמונת העין היבשה מהר ככל האפשר כדי להימנע מהחרפת תסמיני היובש ומהיווצרות דלקת.

עוד בוואלה! NEWS

עושים לכן עיניים: הקולקציה החדשה של ג'יג'י סטודיו

לכתבה המלאה
טיפול בתסמונת עין יבשה (צילום: יח"צ)

טיפול בעין היבשה

כיום, בעקבות הבנה של התהליכים שבבסיס תסמונת העין היבשה, פותחו טיפולים המכוונים גם להפרעה שבבסיס המחלה ולא רק בתסמינים. הבשורה המעודכנת והאפקטיבית ביותר מגיעה מכיוון המותג הוותיק eyeeco, שמתמחה בתחום כבר 16 שנה ומשווק בלעדית בארץ על ידי חברת אלפא נטו. המותג מציע מגוון רחב של מוצרים ובניהם המסכות לטיפול בדרגות שונות של עין יבשה - כולן יעילות ומוכחות מחקרית ובעלות אישור משרד הבריאות. בחירת המסכה הנכונה עבורך תלויה, כמובן, בדרגת היובש, כדלקמן:

טיפול במקרים קלים של עין יבשה: מסכת D.E.R.M - מסכה המומלצת לטיפול במקרים קלים של עין יבשה ולטיפול מניעתי - היא קומפרס ייחודי שמשלב חום ולחות. הקומפרס שומר על טמפ' יציבה של 38-43 מעלות למשך הטיפול (בין 5-9 דקות זה הזמן המומלץ לטיפול). המסכה מיועדת לחימום פשוט של כ- 20 שניות במיקרוגל.

הבשורה המעודכנת והאפקטיבית ביותר מגיעה מכיוון המותג הוותיק eyeeco, שמתמחה בתחום כבר 16 שנה (צילום: יח"צ)

טיפול במקרים קשים של עין יבשה: טיפול במסכת Tranquileyes XL - מומלץ לטיפול במקרה של יובש קשה בעין. מומלץ גם לסובלים מבלפריטיס ותפקוד לקוי של בלוטת המיבומיאן. גם זה קומפרס ייחודי המשלב חום ולחות מקסימום של 94%, והוא היחיד ששומר על טמפ' יציבה של 40 מעלות למשך 20 דק'. ניתן להשתמש עד 510 טיפולים בערכה אחת. המסכה מגיעה עם עיניות רב פעמיות שמתחממות על ידי קליק במרכז העינית.

כמו כן, קיימות מספר מסכות נוספות לטיפול בתסמונת העין היבשה. מומלץ לבקר באתר החברה על מנת להתרשם מכלל המוצרים ולקבל הסבר מקיף יותר על ידי סרטונים ומאמרים שונים.

לסיכום, אם הנכם סובלים מתסמונת העין היבשה, אין ספק שאחד מהטיפולים הנ"ל עשוי לסייע לך ולשפר ברמה ניכרת את איכות החיים שלך. קדימה, די לבכות, הגיע הזמן לעשות.

לאתר eyeeco

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully