שירלי בוגנים עוד ילדה - אבל רוצה להיות אמא

כמעט 30 שנים חלפו מאז ששירלי בוגנים (46) עשתה את צעדיה הראשונים בעולם הדוגמנות, אבל מעט מאוד השתנה: היא עדיין נראית אותו דבר וגם בפנים, לדבריה, היא עוד ילדה. וגם היום, אחרי שמונה שנים של ניסיונות כושלים, היא מאמינה שהכל, כולל הכל, יהיה בסדר. ראיון אופטימי

רועי בהריר-פרל בשיתוף מגזינה, בשיתוף מגזינה
16/12/2019
שירלי בוגנים ע' צילום עידן שיסטר סטיילינג זהר מאירי שיער ליאור גרין לסוכנות סולו במוצרי Label.m איפור מורן סטויצקי במוצרי מאק מכנסי בגד גופ אוסף פרטי תכשיטים פדני. שי כהן ארבל,
שירלי בוגנים ע' צילום עידן שיסטר סטיילינג זהר מאירי שיער ליאור גרין לסוכנות סולו במוצרי Label.m איפור מורן סטויצקי במוצרי מאק מכנסי בגד גוף אוסף פרטי תכשיטים פדני(צילום: שי כהן ארבל)

ארון הבגדים

"הוא מפוצץ. אין לי מקום. חצי מזה אני לא לובשת. לא, באמת, יש לי כמויות מטורפות של בגדים עם טיקטים שאני לא לובשת. אלה גם דברים שקיבלתי לאורך השנים וזו גם תוצאה של זה שפעם הייתי אובססיבית לקניות. כל יום הייתי קונה כמויות מטורפות. הייתי מוציאה על שופינג כמה עשרות אלפי שקלים בחודש. היום זה פחות. הרבה יותר רגוע".

לאתר מגזינה

עוד בוואלה!

שחקנית אופי: יוליה פלוטקין לא מפסיקה למתוח את הגבולות

בשיתוף מגזינה

אנטי אייג'ינג

"הרבה אומרים לי שאני נראית עשר שנים פחות מגילי. זה בגלל שאני עושה טיפולי פנים, לייזרים ומיצוק העור. לא בוטוקוס, אבל דברים שנותנים תוצאה דומה. אני גם שותה המון מים. כשאני קמה בבוקר אני שותה שתי כוסות מים מינימום. אני גם יכולה להעביר ימים שלמים בלי קפה. הדבר היחיד שאני מרשה לעצמי זה מתוק - ואני מרשה את זה לעצמי כל יום. אם אני לא עוצרת את עצמי, אני יכולה לעוף על שתי חפיסות שוקולד ביום. למזלי אני מאזנת את זה עם יוגה, פלאטיס, אימוני כוח, קיקבוקסינג וטניס. אני מאוד פעילה. אני אוהבת להיות פעילה. מה שכן, אני צובעת שיער. ברור. מגיל 26. יש לי מלא לבן. אין מה לעשות. שמע, אין משהו רע בשיער לבן, אבל אני פחות אוהבת. אתה יודע, כל אישה רוצה להיראות טוב לגילה. זה גם לא רק להיראות יותר צעיר - זה גם להרגיש יותר צעיר. אני מרגישה ילדה ובעצם למה לא? למה לא להרגיש צעיר עם ניסיון חיים?"

שירלי בוגנים ע' צילום עידן שיסטר סטיילינג זהר מאירי שיער ליאור גרין לסוכנות סולו במוצרי Label.m איפור מורן סטויצקי במוצרי מאק מכנסי בגד גוף אוסף פרטי תכשיטים פדני(צילום: שי כהן ארבל)

"אישה אמיתית"

"אני חושבת שלהגיד על אישה מלאה שהיא אישה אמיתית זה קצת מעליב. אתה יודע, אני גם אמיתית. אני גם לא חושבת שזה נכון. יש השמנה מסוימת שהיא לא בריאה. אני לא אומרת שאישה צריכה להיראות 90-60-90, אבל מה לעשות, ככה אני נראית. גנטית. מה, אני לא אמיתית?"

אף

"הרווחתי כסף מהמראה שלי ועשיתי קמפיינים בכל העולם, אז למה לשנות? בגיל 17 הייתי במילאנו, באודישן לקמפיין מטורף כלשהו, וכשראיתי את שאר הבנות שם אמרתי לעצמי 'טוב, הן כול כל כך מושלמות ויפות - מה אני עושה פה?' ואז ניגש אליי הצלם ואמר לי 'תקשיבי, את לא עושה ניתוח אף. האף שלך מושלם. אם תעשי ניתוח לא תצליחי בתעשייה הזאת'. בהתחלה אולי היו לי עם זה קצת בעיות, אבל עם השנים למדתי לאהוב את האף שלי, כי הוא נורא מתאים לפנים שלי הוא לא חריג מדי והוא מי שאני. אם הוא היה ארוך או גדול יותר אולי הייתי עושה איתו משהו, אבל הוא מאוד יפה לדעתי. גם מסביב תמיד נתנו לי להרגיש ככה".

שירלי בוגנים ע' צילום עידן שיסטר, סטיילינג זהר מאירי, שיער ליאור גרין לסוכנות סולו במוצרי Label.m איפור מורן סטויצקי במוצרי מאק מכנסי ג'ינס לי קופר תכשיטים פדני(צילום: שי כהן ארבל)

כאב

"אני ובעלי מנסים כבר שמונה שנים. זו מלחמה יומיומית. השגתי בחיים שלי את כל המטרות שהצבתי לעצמי ורק את זאת לא הצלחתי להגשים. זה אתגר חיי. כנראה שהוא ועד ללמד אותי משהו. דברים לא קורים לך סתם בחיים. זה מפרק אותי לחתיכות כל פעם מחדש. אני כבר רגילה לזה שאחרי כל ניסיון שנכשל אני צריכה להחזיק את עצמי ולהתקדם לפעם הבאה, ואז שוב להתרסק, ושוב לעמוד, ושוב להתרסק - וזה כבר שמונה שנים ככה. תאמין לי, אני יכולה לעשות דוקטורט במשפט 'מה שלא הורג אותך מחשל אותך'".

עקשנות

"כנראה שהמאבק הזה הגיע לחיים שלי כי בסופו של דבר אני כן יכולה להתמודד עם זה - וזה בא ללמד אותי משהו על עצמי. כל יום אני מנסה להבין מה למדתי מהתהליך הזה ואיך לגשת אליו בדרך אחרת. זה חישל אותי וביגר אותי מאוד. זה נתן לי את הכאפה של החיים. הקטע הוא שאני לא בנאדם שיודע להרים ידיים. זה, למשל, משהו שלמדתי על עצמי. אני מאוד עקשנית. אני אנסה כל דרך שזה יצליח. אם לא מהדלת, אז מהגג. אם לא מהגג, אז מהכניסה האחורית. אם לא מהכניסה האחורית, אז בצניחה חופשית. מה, שאוותר על האימהות? זה לא אני. אני רוצה להמשיך לנסות כל עוד אני פורייה ויכולה להביא ילדים לעולם".

אכזבה

"שמע, כל כך הרבה פעמים כבר התאכבתי, אז מה זאת עוד אכזבה? נו, מה לעשות, ננסה שוב. אני עוברת המון טיפולים של דיקור ורפסולוגיה כדי לעזור לתהליך הזה ולשמור על פעילות בגוף, שהכל יתפקד כמו שצריך. אני גם נקלטת. הבעיות אצלי מתחילות אחר כך. אי אפשר להבין את זה. נסתרות הן דרכי האל".

שירלי בוגנים ע' צילום עידן שיסטר סטיילינג זהר מאירי שיער ליאור גרין לסוכנות סולו במוצרי Label.m איפור מורן סטויצקי במוצרי מאק אוברול שי שלום תכשיטים פדני(צילום: שי כהן ארבל)

חוסר צדק

"זה לא פייר שאישה בגיל מאוחר יחסית לא יכולה להביא ילדים וגבר כן. זה באמת-באמת לא פייר, אבל אני לא בוכה ומרחמת על עצמי. אני לא מאלה. לבכות על זה לא ייקח אותי לשום מקום. אני יודעת שקופת חולים צוחקת עליי, אבל כל עוד אני ממשיכה לבייץ אני אמשיך לנסות".

אנשים "טובים" באמצע הדרך

"יש כאלה שמרשים לעצמם יותר מדי. יש כאלה ששואלים באופן הכי ישיר שאפשר 'נו, מה עם הריון?' ויש כאלה ששולחים לי הודעות בפרטי כמו 'תשמעי, יש לי רב מעולה בשבילך'. בהתחלה כעסתי, אבל בהמשך הבנתי שהם בסך הכל מנסים לעזור. הבנתי שזה בא ממקום באמת טוב. מצד שני, יש כאלה שנוגעות לי בבטן - וזה כבר באמת חוסר טאקט. בכלל, אנשים אוהבים לגעת. אל תגעו בי, קודם כל. זה לא נעים. כאילו, אני מבינה שאנחנו במדינת ישראל ושיש כאן לפעמים אנשים חסרי טאקט, אבל יש גבול".

אושר

"המשפחה, החברים, הבעל, הכלב שלי. הגרעין הזה, שהוא איתי, שלא שופט אותי ונמצא שם בשבילי".

עצב

"הניסיונות האלה, שלא עובדים. הגעגועים לאבא. העובדה שבעולם הזה כל אחד לעצמו ושלאף אחד לא אכפת מהאחר, בין אם הוא אדם ובין אם הוא חיה".

פחד

"לא להיות אמא".


סטיילינג: זוהר מאירי / שיער: ליאור גרין / איפור: מורן סטויצקי

  • שירלי בוגנים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully