פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שעון היוקרה השוויצרי שעושה כבוד לירושלים

   חברת וולקן השווייצרית מייצרת שעוני בוטיק בעבודת יד. חברת שניידר יצרה איתה בשיתוף פעולה 100 שעונים מיוחדים לירושלים

   שעון היוקרה השוויצרי שעושה כבוד לירושלים
   צילום ועריכה: וואלה! NEWS

   הוא סמל סטטוס, אביזר יוקרה וכולנו רוצים אותו על פרק היד שלנו. בחברה הישראלית שעון היד הוא כבר מזמן לא רק בשביל לדעת מה השעה, ובואו נגיד את האמת - הוא פשוט יפה.

   דרור שניידר, סמנכ"ל שניידר תכשיטים ושעונים, מרחיב ואומר כי "אז השעון כבר מזמן מזמן הוא לא רק שעון והוא ממש תכשיט, סמל סטטוס. אם את רוצה לדעת מה השעה, את יכולה לגשת לסמארטפון שלך ולראות מה השעה, את לא צריכה שעון בשביל זה. היום מי שעונד שעון על היד זה מישהו שרוצה שיהיה לו פריט ייחודי. עבורנו הגברים השעון הוא התכשיט. עליו אנשים מוכנים להוציא לא מעט כסף".

   לאתר בית השעון והתכשיט

   בשיתוף מגזינה

   שעוני שניידר (יח"צ)
   שעוני וולקן שמייבאת שניידר תכשיטים ושעונים (צילום: יח"צ)

   "אנחנו בית לשעוני יוקרה", מפרט שניידר על החברה, "יש לנו בנוסף גם תכשיטים בחנות. חברת וולקן, שאנחנו היבואנים הבלעדיים שלה, זו חברה שעושה שעונים בעיצוב בוטיקי. מה הכוונה? מעט שעונים, לא בייצור המוני, וכל שעון מיוצר בעבודת יד. אנחנו פנינו לחברה ובשיתוף פעולה מול החברה בשוויץ הוצאנו סדרה של שעונים בהוקרה לעיר ירושלים. השעונים האלה הם שעונים עם לוח שהוא עשוי בעבודת יד מאמייל ועל האמייל יש ציור שהצייר צייר ממש בעבודת יד - הנוף של ירושלים, רחבת הכותל ועוד. בר המזל שיענוד כזה שעון על היד נושא על פרק ידו את הסנטימנטים שלנו, של העם היהודי. יש בסך הכול 100 כאלה בעולם".

   שעוני שניידר (יח"צ)
   העוני וולקן שמייבאת חץ שניידר (צילום: יח"צ)

   שנייידר מסביר כי שעוני היוקרה של היום עובדים כמו ששעונים ישנים עבדו ולא כפי ששעונים מודרניים פועלים כיום. אם בשנות ה-80 נכנסו השעונים עם הסוללות והשעונים הדיגיטליים, אז היום שעוני היוקרה עובדים על מתיחה ידנית. "יש לו משקולת וכשאתה מזיז את היד השעון למעשה מטעין את עצמו, לכן לא צריך לא סוללה".

   אז איפה משיגים שעונים כאלה? אצל המשווקים המורשים של וולקן. "יש כמה נקודות מכירה בארץ וכדאי שתמהרו כי הם לא יישארו עוד הרב זמן". לדברי שניידר ניתן גם להזמין שעונים בעיצוב אישי, אבל יש לקחת בחשבון שהמחיר יהיה גבוה.