פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   די לתלושים: החברות חוזרות לקנות מתנות לעובדים

   חברות רבות מבינות כי מתנה אישית יכולה לשפר את הקשר בין העובדים לחברות. אסתי ואורן שני מסבירים על הטרנדים בעולם המתנות לעובדים ומספקים טיפים לחברות שרוצות לפנק את עובדיהן

   די לתלושים: החברות חוזרות לקנות מתנות לעובדים
   מערכת וואלה!

   החגים בפתח ואל כל הלחץ וההכנות והסידורים צריך להוסיף עכשיו גם לחץ חדש - קניית מתנות, אם זה בעבור ועד העובדים ואם זה מתנות למשפחה. מדי שנה חוזרת השאלה: איזו מתנה תהיה שימושית ויפה אך עלותה לא תקרע לנו את הכיס?

   אסתי ואורן שני, הבעלים של החברות "האיש החשוב" ו"סוואג", מספרים על החברות שלהם ועל ההבדלים ביניהן.

   "חברת 'האיש החשוב' קיימת 25 שנה", הם מספרים. "היא הוקמה למטרה אחת: לתת מתנות איכותיות ושימושיות לעובדים, אם זה וועדי עובדים, רווחה, ומתנות שיווקיות של מחלקות השיווק של החברות. "סוואג" זה למעשה אתר איקומרס שהוקם בהמשך ישיר לזה שאנחנו יבואנים של מותגים בינלאומיים של מתנות ממש מדליקות ומבוקשות, שמעוצבות ללייף סטייל ולנסיעות הרבה מאוד אנשים פרטיים פשוט התקשרו אלינו ומבקשים לקנות את המוצרים שלנו. מכיוון שאנחנו מוכרים רק לחברות ורק בכמויות גדולות הקמנו את האתר swagg.co.il, כדי שאנשים יוכלו לרכוש את הדברים גם באופן פרטי בכמויות קטנות".

   לאתר מגזינה

   לאתר סוואג

   רמקול מעוצב של אתר SWAGG 1990 שקל (יח"צ , סטודיו דג הזהב)
   רמקול מעוצב (צילום: סטודיו דג הזהב)

   אסתי ואורן מסבירים כי ההבדל בין לקנות את המוצרים באיביי, באמזון או אצלם נעוץ בעובדה שהם קודם כל נציגים של המותגים הבינלאומיים בישראל. "הרבה מאוד מהמוצרים, ואנחנו כבר גאים להגיד את זה, עולים כמו באיביי או באמזון רק שכאן מקבלים את זה תוך יומיים ולא חודשיים ויש אחריות, שזה מאוד מאוד חשוב, על הרבה מאוד מהמוצרים".

   אסתי ואורן אומרים, כי חברות רבות נוטשות את שוברי הקנייה וחוזרות לתת מוצרים כמתנות חג לעובדים. זאת כדי לחזק את השייכות של העובד אל החברה ולתת לו באמת הרגשה שהוא מוערך. "חברות התחילו להבין שבעצם כדאי לתת איזושהי מתנה בעלת ערך שנתפס כגבוה, מתנה שהעובד יעריך אותה, שישמור אותה אצלו בבית, שיראה לחברים שלו ויגיד 'את זה קיבלתי ממקום העבודה שלי'. חשוב לחברות לחזור למהות של מתנת החג".

   לדברי אסתי ואורן "אנשים מעריכים מוצרים איכותיים, אנשים רוצים מוצרים שהם באמת שווי ערך
   שהם מחזיקים לזמן ארוך, חלק מהערכים המאוד משמעותיים אצלנו ב'איש החשוב' זה הקיימות והאחריות החברתית, לא מוצרים שהם חד פעמיים".

   39 שקל להשיג בלעדית באתר swagg.co.il AIRMATE Mobile מעמד נייד לטיסות (יח"צ)
   מרתון נטפליקס בטיסה. מעמד לטלפון נייד (צילום: סטודיו דג הזהב)

   הזוג הציג את אחד המוצרים הנמכרים ביותר הנקנה כמתנה - רמקולים מעוצבים. "עד היום בעצם היו רמקולים מאוד איכותיים ורמקולים מאוד יפים, אבל השילוב של רמקולים שהם גם יפים וגם איכותיים, זה עדיין לא היה. הרמקול הזה, שהוא גם רמקול בלוטות', לא זקוק למקור חשמל לשלושים שעות לפחות, הוא קל מאוד וניתן לעבור איתו מהסלון למטבח, לכל מקום".

   מוצר נוסף שהביא הזוג הוא המזוודה הדקה בעולם, שהיייתה אחד הלהיטים בחג הקודם ולדבריהם הפופולריות שלה צפויה להישמר גם בחג הקרוב. "היא למעשה נפתחת וממזוודה בגודל זעיר למזוודה בגודל מלא, שכמובן מאוד שימושית לכל משפחה".

   תיק בובי הירו נגד גניבות מידע על אשראי החל מ399 שקל (יח"צ)
   תיק בובי הירו נגד גניבות מידע על אשראי (צילום: סטודיו דג הזהב)

   הזוג גם מספק טיפ לחברות שרוצות לפנק את עובדיהן אך לחסוך בעלויות. "הטיפ מספר אחד הוא פשוט לעשות את הדברים בזמן. חברות שמזמינות מספר חודשים לפני החג, ולא משנה גודל החברה, חוסכות המון כסף, כי היבואן לא צריך להחזיק מלאים בארץ ולשלם על אחסון. ברגע שעושים את ההזמנה לפחות שלושה או ארבעה חודשים לפני החג תוכלו לחסוך עשרות אחוזים".

   תיקי מולסקין המקוריים 639 שקל להשיג באתר swagg.co.il (יח"צ , סטודיו דג הזהב)
   מותג על איטלקי. תיקי MOLESKINE (צילום: סטודיו דג הזהב)
   משקולות ומגנטים לאטבים משרדיים החל מ149 שקלים להשיג באתר swagg.co.il (יח"צ)
   גם מבוגרים יכולים לשחק. מוצרי האיכות של TROIKA (צילום: סטודיו דג הזהב)
   בקבוק זכוכית דולי של אתר סוואג 199 שקל להשיג בלעדית באתר swagg.co.il (יח"צ)
   למען הקיימות. בקבוקי שתייה מזכוכית של DOLI (צילום: סטודיו דג הזהב)
   תיק מוזלי של אתר סוואג החל מ199 שקלים (יח"צ)
   תיק מוזלי (צילום: סטודיו דג הזהב)