אחרי סדרה של מהפכים בחייה, שביט ויזל נמצאת במקום טוב

פתאום, שנייה אחרי שהיא סוגרת 30, שביט ויזל הקסומה מוצאת את עצמה בצילומי קמפיינים לצד ילדות וילדים בני 18. היא לא נלחצת מזה, חלילה, אבל כן מתחילה לחשוב בכיוון של ילדים וביזנס. בינתיים, היא מתרגלת הורות עם הכלב טומי וממשיכה לחיות את החלומי

מאיה גז, בשיתוף מגזינה
23/03/2020
שביט ויזל. דניאל אלסטר,
"אנחנו חבורה של זוגות ופתאום מתחילים להצטרף ילדים לחבורה, אז זה עושה חשק". שביט ויזל(צילום: דניאל אלסטר)

שביט ויזל דואגת. טומי, הכלב שלה, בן השש, נמצא בחדר ניתוח, בעיצומו של סירוס. "הוא נכנס לניקוי שיניים ואמרו לי שאם אני כבר מרדימה אותו, אז שאסרס".
לחוצה?

"כן. הוא הילד שלנו".

עושה חשק?

"חשק תמיד יש, אבל כלב זה לא ילד. אני לא יכולה להשאיר את הילד לבד לכמה שעות. עד עכשיו אני ובעלי לא הבאנו ילדים מבחירה, כי ילדים דורשים משאבים, תשומת לב וזמן. עכשיו אנחנו עם הפנים לשלב הבא. אנחנו חבורה של זוגות ופתאום מתחילים להצטרף ילדים לחבורה, אז זה עושה חשק. לירן כוהנר וגיא הפכו להורים, וליקי רוזנברג והדר גם הפכו להורים. גם דנה גרוצקי חברה טובה שלי ויש לה ילדה ועוד אחת בדרך. כיף לי עם הילדים שלהן. יש לי תקשורת מצוינת עם ילדים ואני מבלה איתם, אבל כשזה יגיע - זה יגיע. בעלי ואני סומכים על היקום".

"התחלתי ללמוד חינוך ופרשתי כי היה לי קשה לשלב את זה עם החיים שלי". שביט ויזל(צילום: דניאל אלסטר)

איזו אמא את חושבת שתהיי?

"אני מקווה להיות אמא לא חרדתית. להגיד איזו אמא אני אהיה? לא יודעת, כי אני עוד לא שם. אני מקווה להיות האמא המאפשרת שנותנת לילד לייצר בעצמו את הביטחון והעצמאות שלו".

כיום, אחרי סדרה של מהפכים בחייה, שביט ויזל נמצאת במקום טוב. היא עברה תהפוכות אקדמיות, מקצועיות ואישיות, וניכר שהראש שלה מחובר היטב לכתפיים. היא מתנסחת בבהירות, נעימה ומאוד-מאוד יפה.

"התחלתי ללמוד חינוך ופרשתי כי היה לי קשה לשלב את זה עם החיים שלי", היא אומרת, יש לי גישה לילדים, אני אוהבת ילדים ויש לי סבלנות אינסופית בשבילם. אני נהנית עם ילדים, לא סובלת ואני מאמינה שכשכיף לילד, הוא מראה את זה חזרה. האהבה לילדים הייתה שם מאז ומתמיד, עוד כשגרתי בקיבוץ. שכששאלו אותי מה תרצי להיות כשתהיי גדולה? עניתי תמיד 'אני אהיה גננת'".

"את חולמת על משהו אחד והחיים מזמנים לך משהו אחר. שביט ויזל(צילום: דניאל אלסטר)

הכי יפה בקיבוץ

החיים הובילו אותה למקום אחר - תחרות מלכת היופי, בה זכתה במקום הראשון. זה היה לפני עשר שנים ומבחינתה מדובר באחד המהפכים הגדולים בחייה. "קריירת הדוגמנות שלי התחילה אחרי שזכיתי בתחרות. התחלתי לעבוד, נסעתי לחו"ל והשקעתי בזה יותר".
וחלום הגננת נגוז?

"את חולמת על משהו אחד והחיים מזמנים לך משהו אחר. הייתי על הגל והחלטתי לשים שניה את המקום של להיות גננת או להתעסק בהוראה בצד, כי אין זמן. בחרתי במסלול הדוגמנות וחיפשתי מה אני יכולה לעשות ביום שאחרי, במה אני יכולה להעמיק יותר. לפני שנתיים החלטתי להתחיל ללמוד נטורופתיה. זה גם סוג של טיפול".

קריירת הדוגמנות באה לה בהפתעה. "גדלתי בקיבוץ, בעידן שבו לא היו סמארטפונים ורשתות חברתיות, ופחות היה לנו אכפת מהחיצוניות. להגיד לך שממש לא ידעתי איך אני נראית? זה שקר. אמא שלי אמרה לי כל הזמן שאני יפה והסביבה התייחסה לזה די הרבה, אבל זה לא היה החלום שלי. הגעתי לתחרות מלכת היופי, כי אמא לא הפסיקה לומר לי להירשם. בסוף נרשמתי. שלחתי מכתב בדואר למערכת "לאישה". כשנכנסתי לתחרות לא חשבתי שאזכה. מה גם שהיה הימור על מישהי אחרת וזה הגיע לי בהפתעה".

הדוגמנות, לדבריה, התגלתה כמקצוע לא קל. "זה לא שזכיתי וכל הטוב נפל עלי משמיים", היא אומרת, "את צריכה לעבוד, נוסעת לחו"ל לבד, רצה בין אודישנים, מתחרה במיליון בנות יפהפיות ומתוך מאות אודישנים בחו"ל את מקבלת עבודה אחת ושואלת את עצמך 'זה שווה את זה?'. אז כן, כנראה שכן, כי אני נהנית מזה מאוד ומודה על זה".

שביט ויזל בקמפיין לעמנואל(צילום: שי יחזקאל)

עד כה היא הצטלמה לקמפיינים של בגדי ים, הלבשה תחתונה, איפור, בישום, שמלות כלה, משכית, גו אנדר, לי גרבנאו, חגית טסה, רונן חן, אליאן סטולרו, פנדורה, גוטקס, דיסקרט, קסטרו, רוברטו קוואלי, אלון ליבנה, ריבוק, ג'ורג'יו ארמני ועוד רבים וענקים.

בימים אלה היא עושה קמפיין לבית מותגי העל "עמנואל". "זו פעם ראשונה שיש להם פרזנטורית שמובילה את הקמפיין ומאוד התרגשתי כשהם בחרו בי", היא אומרת, "אני מודה שזה המותג שהכי מתאים לי. יש לי הרבה בגדים שלהם בארון ואני שמחה להיות במקום שהוא הכי אני. מאז ומתמיד אהבתי סגנון שמשלב בין בייסיק למראה מתוחכם".

בנוסף לקמפיין היוקרתי לעמנואל, היא קיבלה גם את תפקיד השגרירה של הבושם "קרולינה הררה 212", לצד ברק שמיר וליאנה עיון. "אני בת 29 והם צעירים ממני. מאוד צעירים. זה מרגש אותי שעדיין בוחרים בי למרות שיש את הדור הצעיר, ושאני חלק מקבוצה. זאת הזדמנות לעבוד עם דור צעיר - וכן, הם מרגישים לי צעירים, הם ילדים. רק בצבא. כשהייתי בצבא היה נראה לי שבגיל 29 כבר אהיה ממש זקנה, הנה, אבל אני עדיין פה, עדיין רלוונטית, מסתבר".

השגרירה של הבושם "קרולינה הררה 212". שביט ויזל(צילום: סיון פרג)

היום, אחרי שעברה מסלול בעולם האופנה, היא מיוצגת על ידי סוכן בניהול אישי. "שמו אותי בתבנית", היא מסבירה, "ישבתי יום אחד עם נדב (הסוכן) והוא אמר לי שהוא לא מבין למה אין אף אחד שמכיר אותי כבן אדם. למה רואים אותי רק כדוגמנית. הרגשתי שסוף סוף מישהו מבין ורואה אותי. אנחנו ביחד שלוש שנים וזו דרך שמניבה הרבה תוצאות, אני כבר לא מצמצמת את עצמי לקטגוריות. אני יכולה לעשות הכל - ובדרך היסודית ביותר. אתחיל בקטן ואלמד".

היא נשואה לאוהד בן נון, איש עסקים בן 33. ההיכרות שלהם, היא מספרת, הייתה מצחיקה. "ראיתי אותו בבר תל אביבי והחלטתי שהוא יהיה חלק מחיי. לא הכרנו קודם לכן. עשו בינינו היכרות חטופה ואז אמרתי לו שאני לא מכירה אותו אבל חייבת שהוא יהיה חלק מהחיים שלי. הוא נישק אותי. זאת הייתה תגובתו. זה נשמע קלישאתי, אבל אוהד מוציא ממני את הגרסה הטובה שלי. הוא החבר הכי טוב שלי, איש הסוד שלי. הוא גורם לי לשאוף ליותר, לצאת מהגבולות שלי, לחלום, להאמין שהכל אפשרי. מעבר לזה שהוא מצחיק אותי והכי כיף לי איתו".

היא לא אוהבת לעשות ספורט, אבל למדה לחבב את התחום אחרי שהתחילה להתאמן בסטודיו פעמיים-שלוש בשבוע. "אני לא מכורה לזה בכלל, אבל אני נהנית להגיע לשם. זה כמו מסיבה אחת גדולה, וליקי, המדריכה שלי, היא מדהימה ומכילה. זאת לדעתי הדרך היחידה לעשות ספורט: למצוא את המקום שעושה לך טוב".

הנייד של ויזל מצלצל. מתקשרים מהמרפאה הווטרינרית. טומי בסדר, אבל צריך להישאר להשגחה. הוא יהיה בסדר.

מה את מאחלת לעצמך?

"בריאות, לשאוף גבוה ולהגשים הכל בדרך. כמובן שאני מאחלת לעצמי גם משפחה. לא יודעת כמה ילדים יהיו לי, אבל אני מקווה שלפחות שניים".

סטיילינג: נדב אליהו אפטר

שיער: שגיא דהרי

איפור: נאור אפל

ע' סטיילינג: סבינה יבריאנץ

תכשיטים: orrana jewelry

בגדים ונעליים: עמנואל

  • שביט ויזל

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully