לשמור על מיתוג נכון בעולם שמשתנה תמיד

עולם הלייף סטייל משתנה כל הזמן ואנשי שיווק ומיתוג הפועלים בו צריכים לדעת להשתנות בהתאם. גולן נהרדעא מסביר איך נראית העבודה של איש שיווק ומהן הדרישות ממנו על מנת להוציא תחת ידיו מותג חזק

בשיתוף מגזינה
10/03/2020
מערכת וואלה!

בעולמות הביוטי והלייף סטייל מיתוג נכון ונוכחות ברשתות החברתיות זה הכל. הצעדים הנכונים יכולים להרים את המותג, אך אם הם לא נעשים נכון הם יכולים גם להזיק לו. גולן נהרדעא הבעלים של חברת גולן נהרדעא קומיוניקיישן, מסביר על תחום השיווק והמיתוג.

לדברי נהרדעא העוסקים בתחום השיווק נאלצים להשתנות בתדירות גבוהה ולהתאים את עצמם לשוק דינמי ומשתנה. אם בעבר השיווק והמיתוג נעשו באמצעות עיתונים, תצוגות והפקות הרי שהיום מדובר על המדיה החברתית ואתרי אינטרנט מרכזיים בהם צריך להשתלב. "הכל מאוד אינסטנט, כמו כל אורח חייניו כך גם הפרסום והמיתוג, כך בעצם גם עולם הלייפ סטייל", אומר נהרדעא.

נהרדעא אומר שכדי להישאר רלוונטי בעולם שמשתנה כל כך מהר הוא צריך גם לשנות את עצמו כל יום וכל יום להמציא רעיונות חדשים, סיפורים חדשים, טרנדים וכיוונים חדשים, שיתופי פעולה חדשים או מיזמים חדשים. "אנחנו כל הזמן מנסים לראות איפה אחר, איפה שונה, איפה זה יקרוץ", הוא אומר.

לאתר מגזינה

עוד בוואלה!

"לא רק שטיפולים מוגזמים לא מומלצים - הם אסורים"

בשיתוף מגזינה
"צריך לזכור איזה ערכים אתה מביא ומה אתה רוצה לקדם. צריך לדעת לשים את זה במסגרות הנכונות ולהעביר ערכים נכונים ואג'נדות נכונות"

עוד הוא מדגיש כי תקציבי הפרסום כיום הם בדרך כלל לא גדולים כמו בעבר, לפני עשור או שניים. לדבריו, אנשים רוצים להוציא היום רעש גדול מהשקעה נמוכה יחסית והרשת אכן מסוגלת לעשות את זה אם עושים שימוש בתכנים הנכונים. לדבריו, איש השיווק והמיתוג צריך לדעת לשמור על איזון נכון בין הצורך לצאת עם חומרים חדשים באופן מהיר ומיידי ובין הצורך להסתכל על המותג בכללותו ולראות מה טוב בשבילו. כך, הוא אומר, ניתן ליצור באזז חיובי ולא רעש שיכול גם להזיק למותג.

נהרדעא מציב את האותנטיות כשיקול מרכזי בתהליך השיווק והמיתוג. "צריך לזכור איזה ערכים אתה מביא ומה אתה רוצה לקדם. צריך לדעת לשים את זה במסגרות הנכונות ולהעביר ערכים נכונים ואג'נדות נכונות". את נקודה זו מדגים נהרדעא באמצעות קמפיין להלבשה תחתונה אותו ניהל לאחרונה. הוא סיפר כי פנו למגוון רחב של נשים מכל הסוגים: רווקות, גרושות, נשואות, אלמנות, צעירות, גדולות וקטנות ומתוך 300-400 נשים שהגיעו לאודישן נבחרו 8 שגרירות למותג.

עוד פרויקט שהביא נהרדעא כדוגמא הוא פרויקט בתחום העיצוב - פרויקט ניו ג'נריישן במסגרתו הם מביאים מעצבים צעירים בתחום עיצוב הבית ובעצם מגלים באמצעות קמפיין ברשת אדריכלים ומעצבי פנים חדשים.

עוד מספר נהרדעא על מושג חדש שהמציא יחד עם שותפתו לעשייה, ריילי: ביוטניסטה, על משקל פאשניסטה - כמו שפאשניסטיות מדויקות ללוק האופנתי שלהן כך הביוטניסטיות הן חולות טיפוח וקוסמטיקה.

  • מיתוג
  • שיווק

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully