במיוחד למיוחדות: התכשירים שמתאימים עצמם לעור שלך

תכשירי הביוטי והאנטי אייג'ינג המשוכללים בסדרות החדשות של ארמאני ו- Juvena מסוגלים לפצח את קוד העור האישי של כל אחת - ולפעול בהתאם

דורית בן-ארי, בשיתוף מגזינה
22/03/2020
Juvenance Epigen. יח"צ,
Juvenance Epigen(צילום: יח"צ)

תעשיית הביוטי ממשיכה לפסוע לצד עולם הרפואה ועולם הבריאות, תוך שיתוף פעולה עם השניים. עדות ברורה לכך אפשר למצוא בניסיונן של יותר ויותר חברות קוסמטיקה להתאים את מוצריהן למצב העור של מי שמשתמשת בהם, אד-הוק. כלומר, גם שם התקבעה ההבנה שתכשיר איקס ישפיע באופן מסוים על אדם איקס ובאופן אחר על אדם וואי. העניין תלוי בסוג העור של האדם, בגילו, בהרגלי התזונה שלו ובגורמים רבים נוספים.

מטבע הדברים, לא ניתן באמת להתאים תכשיר קוסמטי באופן ספציפי לכל אדם ואדם בעולם - בכל זאת, מדובר במיליארדים - ולכן חברות הקוסמטיקה עמלות לילות כימים כדי לפתח נוסחאות שיתאימו במדויק לכמה שיותר סוגי אנשים, או, לחילופין, לחשוב על פטנט אחר, כפי שעשו אנשי המותג השוויצרי Juvena לפני שהשיקו את JUVENANCE EPIGEN - סדרת מוצרי קוסמטיקה חדשניים שמסוגלים, לטענת המותג, "לפצח את קוד העור האישי - ולהחיותו".

לאתר מגזינה

עוד בוואלה!

מי את רומי תמיר? הכירו את דוגמנית האצולה הראשונה של ישראל

בשיתוף מגזינה

במילים אחרות, התכשירים החדשים של יובנה עשויים ממרכיבים שמסוגלים להשתנות בהתאם למרקמי העור ולבעיות העוריות שהם נתקלים בהם. כן, הם חכמים. וציפורים רבות לחשו לנו שהם גם יעילים.

אופציה נוספת - ובהחלט לא פחות מומלצת - היא ארמאני. שמחליטים ללכת על מוצר של ג'ורג'יו ארמאני עושים צעד ראשון נכון - בכל זאת, מדובר במותג על שלא יעז להסתבך איתנו יותר מדי בכל מה שנוגע לפער שבין הציפיות ממנו לאפקט שלו - אבל חשוב מאוד לוודא שבוחרים בפריט הנכון, זה שהכי מתאים לגוון עור הפנים שלנו ולרמת השומניות שלו. והפעם, בארמאני הפכו את ההתאמה הזאת לעניין פשוט וקל במיוחד.

לפני כשנתיים, כזכור למי שחזקה בחידושי טיפוח, השיק המותג את קולקציית הביוטי המושלמת לאישה בשנות ה-20 של המאה ה-21 - POWER FABRIC LONGWEAR HIGH COVER FOUNDATION - וכעת מצטרפים אליה שני מוצרים חדשים ומסקרנים: קונסילר בשם POWER FABRIC HIGH COVERAGE STRECHABLE CONCEALER ומייק אפ שנקרא POWER FABRIC HIGH COVERAGE FOUNDATION BALM. בנוסף לכך, הורחבה מצבת הגוונים של הסדרה וכעת היא כוללת 24 גוונים ורבעי גוונים, כך שאין סיכוי שלא תימצא ביניהם התאמה מדויקת לעורך.

לא, אי אפשר לשקר כשמדובר בהתאמת גוון ובאיכות של מוצרי איפור כמו קונסילר ומייק אפ. התוצאה ה"כמעט שם" ניכרת מיד בעור הפנים. לכן, בקיצור, ארמאני. זה בהחלט שווה את המאני.

  • טיפוח
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully