הטיפול הטבעי בדלקת שמכאיבה ופוגעת באיכות חיינו

מערכת השתן לפגוע מאוד באיכות החיים שלנו. טיפולים רפואיים שמרניים וכירורגיים מתמקדים בדרך כלל בטיפול בגורמי המחלה ופחות בהפרעות התפקוד, ובדיוק במקום הזה תוכלו למצוא את הפתרונות הטבעיים החדשים של חברת פריסו לטיפול טבעי ויעיל בדלקות ובעיות בדרכי השתן

בשיתוף מגזינה
30/03/2020
צילום: אולפן וואלה! NEWS

אם אתם סובלים מבעיות במערכת השתן, אתם לבטח מכירים לפחות את אחת מן התופעות הבאות: השכמות חוזרות ונשנות לאורך הלילה כדי להטיל שתן, דלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן התגברות מהירה של לחץ למתן שתן ולאחר מכן זרימה איטית ומגמגמת מול האסלה, טפטופים לאורך היום שאין לנו כל שליטה עליהם - כל אלה הן דוגמאות לאופן בו יכולה מערכת השתן לפגוע באיכות החיים שלנו, במיוחד בגיל השלישי אך לא רק.

הצבר בפריחתו(צילום: יח"צ)

הסיבות להופעת בעיות בדרכי השתן יכולות להיות רבות ומגוונות, החל מהיגיינה לקויה ועד גידולים שפירים או ממאירים, הגדלת ערמונית, התרופפות בשרירי מערכת השתן, היצרות של דרכי השתן, מחלות רקע המשפיעות על מערכת השתן, פגיעה במערכת האוטונומית (לא רצונית) של דרכי השתן ועוד. בניגוד לדרכי הטיפול המקובלות במחלות אחרות, דווקא בבעיות במערכת השתן הטיפול מתמקד בדרך כלל בגורמי המחלה, אצל גברים למשל באמצעות כריתת ערמונית או טיפול במחלת הרקע שעומדת מאחורי הפגיעה במערכת השתן. זוהי כמובן גישה רפואית נכונה, אלא שבינתיים נדרש פתרון לפגיעה באיכות החיים של המטופל ובמישור הזה, לוקים הפתרונות הקיימים של הרפואה הקונבנציונאלית בחסר.

לאתר מגזינה

מוצרי פריסו לטיפול באמצעות צמחי מרפא בדלקת בדרכי השתן(צילום: יח"צ)

כשהבעיות מתחילות - הן גם הולכות ומחמירות

כשמדובר בבעיות בדרכי השתן, מטופלים רבים לומדים לחיות עם הבעיה ומקבלים על עצמם את הפגיעה באיכות חייהם, לעיתים תוך קבלת העול והסתפקות בשימוש בפתרונות פונקציונליים כמו חיתולים למבוגרים. אלא שלמרבה הצער, מרגע שמתעוררת הבעיה היא צפויה רק להמשיך ולהחמיר, לעיתים עד כדי פגיעה דרמטית בתפקוד היומיומי. אחת הסיבות המרכזיות שבגינן בוחרים מטופלים רבים "להזניח" את הבעיה היא חוסר הרצון לצרוך תרופות כימיות על בסיס קבוע או להיכנס להליך כירורגי לטיפול בבעיה, ובדיוק במרחב הזה תוכלו למצוא את הפתרונות הטבעיים של חברת פריסו כתשובה למרבית בעיות השתן שלכם.

פריסו - פתרונות צמחי מרפא טבעיים לטיפול בבעיות בדרכי השתן

חברת פריסו מציעה פתרון אפקטיבי לטיפול בבעיות חוזרות ונשנות בדרכי השתן בצורה יעילה ועל בסיס רכיבים טבעיים בלבד, בריכוז של החומר הפעיל של צמחי המרפא. פתרון זה מתבסס על חומרים טבעיים בעלי השפעה חיובית מתקנת על כל מרכיבי מערכת השתן ועל כן מתאימים לטיפול בכל סוגי הבעיות השכיחות בדרכי השתן. הפתרונות של פריסו מתחלקים לשניים:

• אופונטימל - כמוסות טבעיות לחלוטין המיועדות לגברים לטיפול בבעיות בדרכי השתן כתוצאה מהגדלת ערמונית, טפטופים לא רצוניים והשכמות חוזרות ונשנות באמצע הלילה. כמוסות אלה מובילות לשיפור משמעותי בבעיות בדרכי השתן אצל גברים וכן לשיפור בגודל הערמונית.

• אופונוטימה - כמוסות טבעיות המיועדות לנשים לטיפול באובדן שליטה בסוגרים, דלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן ואי סדירות במתן שתן.

פרחי שיח הצבר(צילום: יח"צ)

סיפורה של פריסו מתחיל עם פרישתה של תמר סופר לגמלאות מעבודתה במסגרת החינוך המיוחד והיכרות שיצרה עם חוקר צמחי המרפא וסגולותיהם, יוחנן פרי ז"ל. במסגרת המחקר שערכו, נסעו השניים למסע חקר באי האיטלקי סיציליה שם נחשפו לצמחי מרפא שעל פי אמונת המקומיים ובשפתם, כל מי שצורך אותם "משתין רחוק". צמחים אלו התבררו כבעלי השפעה חיובית וממתנת על המערכת האוטונומית של מערכת השתן, שהיא המערכת הבלתי רצונית, קרי המערכת שאין לנו שליטה מודעת עליה.

בניסויים שערכו השניים בקרב מטופלים שונים, נמצא כי הפרחים של צמחים אלה במינונים מדויקים, מובילה להקלה במתן שתן, מניעת דלקות חוזרות אצל נשים ושיפור התפקוד האוטונומי של הסוגרים ודרכי השתן למניעת דליפות וטפטופים.

"חשוב לציין שהכמוסות מיוצרות במעבדות מורשות על ידי משרד הבריאות והוכח כי אין התנגשות בין הכמוסות שלנו לבין כל תרופה אחרת", אומרת תמר סופר, "אין שום תופעות לוואי ולמוצר יש הכשר מהרבנות. בעיה נוספת שמטרידה בעיקר נשים צעירות, היא דלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן. המוצר שלנו אינו מרפא דלקת אקוטית, אלא מונע ישנות הדלקות".

כיום, מיוצרים פתרונות החברה במעבדות מורשות בפיקוח משרד הבריאות הישראלי, מכון התקנים, אישור הרבנות, ו-ISO-9001-2015 משווקות בשיווק ישיר לרחבי העולם כולו, לרבות שוויץ, בריטניה, אירלנד, גרמניה, ארה"ב, קנדה, ברזיל, קניה ומדינות נוספות.

לאתר חברת פריסו בע"מ
טלפון: +972-3-5495469
מייל: prisso@013.net.il

  • דלקת בדרכי השתן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully